Nowy blog pod adresem http: szczerydobolu.pl
Blog > Komentarze do wpisu

Szczerość & szacunek uczynią Cię szczęśliwszym!

Wpis przeniesiony pod nowy adres: http://szczerydobolu.pl/szczerosc-szacunek-do-siebie/ 

niedziela, 18 października 2015, mezczyznazwyobraznia

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
Gość: Bel., *.centertel.pl
2015/10/18 18:32:03
Bardzo enigmatyczny wpis... Może po kilku lampkach wina zrozumiem;P
-
Gość: syska, *.interwan.pl
2015/10/18 19:50:04
Nie od dziś wiadomo, że człowiek jest szczęśliwy wtedy kiedy jest szczesliwy sam ze sobą. Swoje zdanie też trzeba a nawet powinno się Wyrażać zawsze i wszedzie i od czasu doczasu być posranym egoista/ ką.

-
Gość: madstorm, *.dynamic.chello.pl
2015/10/18 20:49:08
bardzo ciekawy artykuł, skłaniający do refleksji... zdradzisz o jaką książkę chodzi? :p
-
Gość: Karo, *.tktelekom.pl
2015/10/20 15:54:48
Tylko co zrobić jeżeli ta druga osoba nie jest z Tobą szczera i w momencie gdy zaczyna Ci na niej zależeć odkrywasz, że oklamala Cię?
-
Gość: Nina1, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2015/10/28 09:28:51
Jestem pod wrażeniem..
Teraz znam przyczynę dlaczego sypie mi sie zycie. Dzięki mężczyzno!!!
-
Gość: a.sied., *.warszawa.vectranet.pl
2015/10/29 16:06:45
,,Gość: Karo, *.tktelekom.pl

Tylko co zrobić jeżeli ta druga osoba nie jest z Tobą szczera i w momencie gdy zaczyna Ci na niej zależeć odkrywasz, że oklamala Cię?,,

Jeśli nie potrafi być z Tobą szczera,nie potrafisz jej zaufać i jesteś nieszczęśliwa to rada jest prosta - Nie męcz się ! Kopnij go w dupę ! On nie jest jedynym samcem na świecie. Na pewno znajdziesz kogoś kto sprawi , że nie będziesz musiała zadawać takich pytań w "internetach" i po prostu będziesz szczęśliwa. Pamiętaj szanuj sama siebie . I nie rób nic na siłę . Pozdrawiam . Szczera do bólu kobieta :)
-
Gość: , 212.160.175.*
2015/11/02 21:51:06
Witam możesz zdradzić tytuł książki o samorozwoju która czytałeś.??
-
Gość: marielka, *.net.itsa.pl
2015/12/01 13:14:33
Tylko ja nie wiem, co to jest ten szacunek do samej siebie. Też pochodzę z domu, gdzie rodzice strasznie się kłócili, nie szanowali się, dogryzali sobie przy każdej możliwej okazji.
Mój chłopak zwracał mi uwagę, że mój ojciec i brat nieodpowiednio się do mnie zwracają. A ja myślałam, że on atakuje naszą rodzinę. Teraz wiem, że miałam zbyt dużą tolerancję na brak szacunku. Byłam sfokusowana na unikanie kłótni i konfliktów. Często kosztem swoim potrzeb. I ja nie wiem, co to jest ten szacunek do siebie. Potrafię w niektórych sytuacjach być odważna pewna siebie, ale gdy mi zależy, nie wiem nawet kiedy, zmieniam się. Nie wiem co to jest ten szacunek do siebie. Rozsądkowo rozumiem. Ale nie czuję tego. Nie wiem. Poradź mi coś, mężczyzno.
-
Gość: M, *.play-internet.pl
2015/12/08 19:51:24
Z tym egoizmem trzeba uważać. Niby niewinny bo niby 'zdrowy'. Ale gdy moja dziewczyna zaczęła go stosować wobec mnie i namawiać do tej samej postawy mnie (tyle, że nie względem niej, ale wobec innych), to nasze drogi szybko się rozeszły. Przy braku umiaru można popaść w nieuprzejmość, a nawet w podłość. Jeśli dwie osoby kochają prawdziwie, to taka gra psychologiczna i przeciąganie liny nie musiałyby mieć miejca. Jeśli jednak tak się dzieje, to jest to miłość warunkowa, rodzaj transakcji handlowej, coś za coś. Zatem bądźmy i tu szczerzy i właśnie tak to nazwijmy.
-
Gość: chrynio, *.dyn.telefonica.de
2016/06/18 10:09:07
Niestety ale trace szacunek do swojej kobiety.
Mam dom i spłacam go sam, mieszkamy w nim razem. Ja musiałem wyjechac za granice i harowac na budowach, podczas gdy ona od 3 lat jest bezrobotna, w życiu codziennym jest ok, robi obiady, ja reperuje itd. no ale niestety tutaj musze liczyc tylko na siebie. to nie jest ok bo mieszkamy razem i powinismy razem dochodzic do czegos, a ja musze sam. ale ok, dom jest na mnie, niedługo wróce i jak znajde odpowiednia dame to obibok kop w pupe. Zycie.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger... Kody Rabatowe