Bardzo szczerze o tym jakie kobiety lubią Mężczyźni.
niedziela, 01 listopada 2015

Dzisiejszym tekstem chcę zburzyć Wasze wszystkie przekonania, jakie mieliście do tej pory. W dupie to mam, że do tej pory takie myślenie było zarezerwowane wyłącznie dla facetów. Nie lubię słabych Kobiet mimoz bez własnego zdania, jarają mnie silne Kobiety dlatego piszę tego bloga aby w Polsce było więcej silnych Kobiet, a nie chorągiewki na wietrze które dają się podporządkować facetom. 

To działanie absolutnie pod prąd. Poprzednio pisałem o szacunku i szczerości do samego siebie bo tylko wtedy ludzie czy partner zaczną Was szanować, natomiast to naturanie, że jest to zajebiście trudne. Jednym z nich są kłótnie! Dlaczego twierdzę, że trzeba się pokłócić i nie iść na kompromis czasami?

               Wychowałem się w domu, w którym kłótnie były na porządku dziennym. O wszystko, o pierdoły najczęściej, o pieniądze, o to że zupa była za słona. Idealny przykład niedobranych ludzi. Miałem tego dość już jako dzieciak, dlatego jak tylko nadarzyła się okazja to czmychnąłem z domu i wyjechałem z rodzinnego miasta aby odpocząć od tego, bo takie życie po prostu nie jest dla mnie. Już jako dzieciak obiecałem sobie, że stworze relacje, w której nie będzie kłótni tylko wzajemny szacunek, zrozumienie i nie będzie niczego brakowało. Po prostu nie lubię kurwa kłótni!

Jak ja się myliłem i jak bardzo moje doświadczenia z dzieciństwa spaczyły mnie, ponieważ do tej pory żyłem w związkach gdzie faktycznie unikałem kłótni co nie oznacza, że jestem człowiekiem ugodowym na maxa, bo tą zasadę stosowałem tylko i wyłącznie w związkach. Jak źle podszedłem do tematu uświadomiłem sobie nie dawno, bo rodzice kłócili się naprawdę o głupoty, to nie była walka o wpływy i kontrolę. To było zmęczenie swoją własną osobą i rozczarowanie z życiowych wyborów. Do tej pory mają zakaz przyjeżdżania do mnie do Warszawy we dwójkę, ponieważ się nie szanują i dogryzają wzajemnie przy każdej okazji. Nie toleruje tego i nigdy nie będę tolerował. Jestem uczulony na brak szacunku.

 Ostatnia moja relacja nauczyła mnie czegoś zajebiście ważnego – nie da się gładko przejść przez życie, ani tworzyć związku w którym nie ma kłótni. W każdej relacji trzeba mieć się na baczności przez 24h i nie można odpoczywać (poza sytuacjami gdy odpoczynek jest nagrodą). Czasami można to nazwać jako „walkę” a dlaczego walkę? Pewnie myślicie sobie przecież związek między dwojgiem ludzi powinien być oparty na miłości, namiętności, szczerości, zaufaniu, szacunku a on to pierdoli o jakiejś walce – ma spaczony pogląd. Gdyby to wszystko było takie proste to nie byłoby tyle rozwodów.

Analizując zachowania swoje, wielu Kobiet które znałem lub znam w życiu stwierdzam, że nie różnimy się niczym od dzieci, które testują swoich rodziców na ile mogą sobie pozwolić. W każdej relacji jest walka o „wpływy” o to, co możemy osiągnąć od drugiego człowieka, na ile on zrobi dla nas wszystko co chcemy. Silniejsza osobowość zawsze podporządkowuje sobie słabszą w sposób nieświadomy. Oczywiście to nie wyklucza miłości bo tutaj może być miłość i zakochanie, albo wręcz przeciwnie osoba, której mniej zależy bardziej kontroluje drugą osobę, a ta pierwsza robi wszystko aby jej nie stracić. Nie krytykuj i nie oceniaj jeżeli nie byłaś w kilkunastu relacjach gdzie te „wpływy” były wyraźnie widziane. Nie odkrywam ameryki, ponieważ różnej maści męscy specjaliści już dawno odkryli, że trzeba być kontrolującym w relacji aby nie być kontrolowanym. Jeżeli ktoś tego nie rozumie to zachęcam by częściej wychodził z domu i nabierał więcej inteligencji towarzyskiej. Wszelkie cosmopolitany i damskie pierdoły piszą zazwyczaj:

- nie kłóć się, unikaj kłotni
- naucz się komunikacji, która nie wywoła kłótni
- wszystko można przekazać w sposób łagodny

Wiecie co? To wszystko bzdury! Potrzebowałem samemu bardzo silnego bodźca aby zrozumieć jak błędne jest to myślenie. Unikałem kłótni na każdym kroku i czasami widząc silny opór zgadzałem się na coś co nie było po mojej myśli i samemu wmawiałem sobie, że to jest dobre. Nie chciałem się kłócić, bo nie chciałem później tej atmosfery związanej z kłótnią. Nienawidzę cichych dni…no kurwa nie lubię, bo to strata czasu podczas gdy można razem robić tyle zajebistych rzeczy, ale…one są potrzebne! Gdy zrozumiałem jaką wartość mają kłotnie było już za późno. Wygarnąłem wszystko naraz tej kobiecie, ale już było zdecydowanie za późno. Granice trzeba wyznaczać o wiele wcześniej.
Osoba, która chodzi często na kompromisy i nie kłoci się jest osobą KONTROLOWANĄ. Im dłużej taki stan rzeczy trwa tym bardziej druga strona traci szacunek do niej. Co jest ciekawe prawie każda Kobieta ma takie zapędy aby kontrolować, rządzić w relacji ale tak naprawdę wcale tego nie chcę. Wolałaby się poczuć małą dziewczynką, która jest prowadzona za rękę.

Nie mówię tutaj o kłótni naturalnie o pierdoły, ale o kłótni konstruktywnej w której pokażesz swojemu facetowi: „tarcie” czyli nie pozwolisz mu na robienie wszystkiego na co on ma ochotę, a Ty nie masz. To naturalne, że każdy mężczyzna lubi rządzić, przewodzić. Lubi decydować o tym co jeść, gdzie pójść, lubi dokonywać w życiu wyborów. Tak zostaliśmy ukształtowani. Naturalnym jest, że jako rasa męska narzucamy Tobie mnóstwo wzorców i zachowań i Tobie się to nawet zaczyna podobać, wchodzenie w „jego świat” ale zaskoczę Cię. Drugą stronę zacznie to po pewnym czasie nudzić, straci szacunek do Ciebie bo zobaczy, że może Cię kontrolować, mieć wpływ na Ciebie, jesteś tak zakochana że zrobisz wszystko aby tylko nie urazić, nie stracić tego faceta. Musisz stale mieć się na baczności, bo nawet jeżeli facet jest zakochany i czujesz to z drugiej strony to nigdy nie wiesz kiedy zaczniesz go irytować i zaczniesz mu się nudzić. To nie ma nic wspólnego z tym co robicie, ale z Twoja osobowością. Musisz być wyzwaniem!

Dość tego! Nie tędy droga do szczęścia. Robiąc wszystko co chce druga strona i zgadzając się z nią, gdy nie ma tarć nie zdobędziesz bezgranicznej miłości. Nie będziesz lepiej postrzegana. Ktoś może powiedzieć, że to wszystko można osiągnąć w inny sposób, że tworzy normalny związek bez kłótni, w którym jest spokój i harmonia. Owszem wyjątki może i się zdarzają, ale nie jest to reguła. Żeby przypadkiem nikt mnie źle nie zrozumiał – nie namawiam do tego, aby się kłócić często, non stop tylko mówię aby się POKŁÓCIĆ. Tak samo jednak musisz nauczyć się godzić – to ważny element aby wiedzieć kiedy wyciągnąć dłoń. Nie ma nic lepszego niż seks po kłótni ;)

Kiedy jest odpowiedni czas aby się pokłócić? Wtedy kiedy czujesz, że to jest ten moment ;) tak jak z seksem…czujesz, że zaraz do niego dojdzie bo jest takie iskrzenie fajne. Tak samo jest z kłótnią… kiedy czujesz się z czymś źle, nie podoba Ci się jakieś zachowanie na tyle mocno, że Cię to męczy i uwiera, kiedy druga osoba po prostu PRZEGNIE w Twoim kierunku. Zrób jej kurwa jazdę! Niech zobaczy, że nie jesteś kimś kto się na wszystko godzi. Wyrzuć z siebie wszystkie emocje, bo to jest cholernie ważne. Emocjonalne oczyszczenie jest dobre przede wszystkim dla Ciebie samej. Nie wnikam tutaj w powody kłótni bo bardzo często będzie tak, że nie dojrzałaś do pewnych rzeczy i pewnego myślenia, dlatego coś Cię uwiera i pokłócisz się o to. Nie jest ważne co to będzie – ważne, że będzie to dla Ciebie emocjonalny wentyl. Nie pozwól abyś wewnętrznie czuła się z czymś źle ale unikała kłotni nie chcąc stracić go.

Zapewniam Cię, że nikt nie lubi kłótni a jeżeli ktoś faktycznie na dłuższą metę jest ich fanem to proponuje unikać takiego delikwenta daleko, daleko gdzie koty piją mleko ;) dlatego jeżeli dojdzie już do kłótni to druga strona będzie także chciała załagodzić konflikt i wyjść na pojednanie. W tym wszystkim chodzi tylko o to, aby szala „kontroli” przesunęła się maksymalnie na środek, abyście czuli że nie możecie kontrolować siebie nawzajem i mieli do siebie szacunek ogromny. Twój facet musi wiedzieć, że jeżeli przegnie, albo będzie wymagał od Ciebie czegoś czego Ty nie chcesz to spotka się to z ostrą dezaprobatą z Twojej strony i zdecydowaną reakcja. Tak samo powinno być w drugą stronę – Ty też musisz mieć szacunek i wiedzieć na ile możesz sobie pozwolić. To działa w dwie strony, ale wymaga lat aby kontrolować to, nie zapominać się i nie zatracać w tym wszystkim.

Tak jak pisałem marzył mi się kiedyś związek oparty na szacunku, zrozumieniu, partnerstwie, szczerości – bez gry. Wiecie co? Porzuciłem to, ponieważ:

Większość ludzi nie jest gotowa na prawdziwy związek oparty na partnerstwie

To może dziwnie zabrzmi, ale tak jest. Zwłaszcza Wy Kobiety działacie cholernie emocjonalnie i czasami silne emocje wcale nie oznaczają partnerstwa. Nie wiele widziałem związków opartych o takie prawdziwe partnerstwo, szacunek, spokój, zrozumienie. Jeżeli ktoś z Was oglądał I sezon House of Cards to zwrócił pewnie uwagę na relację pomiędzy Frankiem Underwoodem a jego żoną Claire. Dało się tam wyczuć, że prowadzą dwa odmienne życia, ale na koniec dnia i tak wracają do siebie. Tolerują się nawzajem i swoje wybryki, szanują. Naturalnie zdrada w celu uzyskania władzy była przegięciem, ale on nie krył tego przed nią i ona to akceptowała. Można to zachowanie potępiać lub nie, ale nie można im odebrać parnerstwa.

Na początku każdej relacji jest zajebiście i to jest tak naprawdę najważniejszy moment aby żadna ze stron nie utraciła kontroli to musi stawiać na swoim bo dlaczego ktoś nowy w Twoim życiu ma nagle dyktować jak Twoje życie powinno wyglądać? Nie można nikomu dać nigdy decydowania o wszystkim. Przestań kurwa myśleć o tym co jest dobre dla drugiej strony! Nie dlatego on się w Tobie zakochał, ze myślałaś o tym jak mu sprawić przyjemnośc, ale za to jaką jesteś Kobietą. Myśl przede wszystkim o sobie! Im dłużej i więcej będziesz tak robić tym bardziej druga osoba zacznie brać w swoim myśleniu Twoje jestestwo. Nie mówię naturalnie aby przeginać i być egoistką do potęgi entej, bo w życiu trzeba chodzić na kompromisy to jest logiczne, ale życie nie składa się z samych kompromisów. Czasami ma być po prostu tak jak Ty chcesz i koniec! Nie ma dyskusji, że ktoś chce inaczej. Jeżeli trafiłaś na mężczyznę, który ma poukładane w głowie to następnym razem będzie tak jak on chce. Pieprzyć związki, które są słodkopierdzące, że aż żygają tęczą bo każda ze stron dba o to aby nie urazić drugiej i wejść jej w dupę. Na pewno znacie mnóstwo takich związków a ile z nich wytrzymuje próbę czasu? Rozpadną się szybciej niż się pojawiły.

Kiedyś przeczytałem takie mądre zdanie:

„Aby utrzymać Kobietę przy sobie trzeba być gotowym ją stracić”

To jest najmądrzejsza rzecz jaka w zasadzie tyczy się relacji uniwersalne dla obu płci. Aby utrzymać/zdobyć mężczyznę musisz być gotowa go stracić. Czyli nawet jak czasem jest bardzo ostro to nie bój się tego, bo drugiej osobie prawdopodobnie też na Tobie zależy i będzie także dążyła do pojednania. Przykładowo wybieracie wspólnie mieszkanie i nie możecie się tutaj dogadać. Próbujecie iść na kompromis, ale on swoje bo jest silną osobowością, która lubi układać wszystko pod siebie. Przestań ze spokojną retoryką miłej pensjonarki. Powiedz co o tym myślisz, pokłóć się! Postaw sprawę na ostrzu noża. Z początkowo będzie gorąco, ciężko ale… jak emocje opadną a facetowi na Tobie zależy to zacznie mocniej respektować Twoje zdanie. Jeżeli nie zacznie – to na chuj Ci taki facet?

Umiarkowane i kontrolowane kłótnie są czymś czego potrzebujecie jak powietrza. Statystyki rozwodów są przerażające (to inny temat – instytucja małżeństwa) więc zapomnij, że da się przejść przez życie bez kłótni i tak bardzo łagodnie. Musisz zawsze pamiętać tylko po co Ci ta kłótnia i co tak naprawdę osiągniesz. Twoim celem jest zdobycie równowagi pomiędzy kontrolowaniem a byciem kontrolowaną, ale to sama musisz sobie uświadomić już jak jest w Twoim przypadku. Na ile Ty czujesz się podporządkowana, na ile druga osoba ma silniejszą osobowość bo może się okazać, że wcale nie potrzebujesz tej kłótni gdyż wszystko jest naprawdę w normie. Pamiętaj też, że kłótnie wyznaczają właśnie granice tego co ktoś może robić, a tego co nie bo każdy z nas będzie próbował te granice przekraczać i testować jakie są. 

Nikt nie lubi kłótni, ale podczas okresu docierania się jest nieustanna walka o „władzę” w relacji. Nie możesz stać się słabszą osobowością i dać się w pełni kontrolować bo to po prostu każdego nudzi! Na partnerstwo przyjdzie czas po wieloletnim związku, gdzie oboje zapracujecie na szacunek do siebie nawzajem i przeżyjecie naprawdę sporo ze sobą. Wzajemny szacunek to coś na co trzeba sobie zapracować, a pracuje się właśnie ciężką pracą, wspólnymi chwilami tymi zajebistym i tymi przykrymi, gdy trzeba się pokłócić aby nie dać sobie wejść na głowę.

Namiętności życzę jak zawsze ;)
mezczyznazwyobraznia@gazeta.pl  

14:16, mezczyznazwyobraznia
Link Komentarze (13) »
niedziela, 18 października 2015

To jest niekończący się temat. Lubię czytać książki o samorozwoju i otwierać sobie oczy na wiele spraw, bo czyni mnie to szczęśliwszym, spokojniejszym i pewniejszym w przyszłych wyborach oraz działaniach. Po weekendowej lekturze ostatniej książki olśniło mnie ;-) stwierdzam, że większość problemów w relacjach damsko-męskich generuje brak szacunku. Większość rozkmin, Waszych pytań w głowach co zrobić, dlaczego on się tak zachowuje generuje brak szacunku, a przede wszystkim brak szacunku do samego siebie. Tak się dłużej zastanawiałem to jest trudna sprawa, aby nabrać przede wszystkim szacunku do siebie i być ze sobą w 100% szczerym i skupionym na sobie. Tak trzeba być pieprzonym egoistą, który szanuje się ponad wszystko i nie pozwala wprowadzać się w zły stan z powodu osób trzecich.

Szczerość i szacunek

To dla słowa klucze, ponieważ aby szanować się w pełni trzeba być szczerym do bólu. Trzeba nauczyć się być szczerym do bólu. Dlaczego? To sprawi, że będziemy w 100% mówić co myślimy, jak się czujemy i będziemy wolni. Dlaczego wolni? Nie będziemy się zadręczać zachowaniem drugiej osoby, która np. umówiła się z Tobą, ale na 2h przed spotkaniem zmienia plany bo jest ktoś ważniejszy, a Wy się nie widzieliście np. kilka dni. Jeżeli to Wasz partner to powinniście powiedzieć co o tym myślicie, jak się z tym czujecie i kategorycznie powiedzieć dlaczego Wam się to nie podoba. To jest szacunek do samego siebie – bo dlaczego macie godzić się na taką sytuację, że nie jesteście ważni dla swojego partnera i pisać: „Ok kochanie, nie ma sprawy”. Jeżeli czujecie się wkurwieni to powinniście to okazać, a nie dusić w sobie. Duszenie wkurwienia w sobie jest złe i generuje tylko niepotrzebne napięcia. Każdy człowiek potrzebuje wentylu emocjonalnego! Pierdolenie, że faceci są logiczni a Kobiety emocjonalne! Faceci też mają swoje emocje, tyle że tłumienie ich działa bardzo niekorzystnie.

Kiedy nie należy być szczerym do bólu?

Nie myślcie, że ja jestem w życiu szczery do bólu w każdej sytuacji. Jestem szczery tutaj, na blogu, w wirtualnym świecie bo mogę. To wentyl myśli i przemyśleń (słyszałem kiedyś, że jestem człowiekiem który za dużo myśli i rozkminia). Dotarło jednak do mnie po lekturze tej książki o samorozwoju, że bycie szczerym do bólu tak już naprawdę daje ogromną wolność, ale jest cholernie trudne. Zastanawiałem się kiedy nie można być szczerym do bólu? Wiecie co? W zasadzie takich sytuacji jest bardzo mało, ale to cholernie mało. Tak naprawdę to szczerość do bólu można sobie darować w sytuacji, w której mogłaby ona zranić kogoś na kim Wam zależy i kogo kochacie. Kiedy szczerość nie byłaby budująca, ale obniżała poczucie wartości osoby Wam bliskiej. Przykład:

Dajmy na to Wasz Mężczyzna/Kobieta od tygodni pracuje nad jakimś dziełem, coś tworzy (wiersz, utwór, obraz, książkę, stronę internetową, cholera wie co jeszcze) i pyta Was o zdanie co sądzicie. Jeżeli szczerość do bólu będzie się objawiała stwierdzeniem: „nie podoba mi się, uważam, że jest to tandetne i beznadziejne” to pomyślcie jak się on/ona poczuje? Wyrządzicie zajebistą przykrość, że nawet najbliższa osoba w niego nie wierzy. Nie wspiera w samorozwoju. Zamiast tego lepiej przecież powiedzieć: „Myślę, że powinieneś/naś popracować jeszcze nad tym i nad tym a wtedy będzie idealny kierunek”.

 

A tak poza tym to dlaczego macie nie być szczerym? Że nie macie ochoty gdzieś wyjść, że nie smakuje Wam zupa/danie główne cokolwiek. Dlaczego macie nie być motywatorem do pracy nad sobą? Jeżeli jesteście zazdrośni i czujecie się źle gdy on/ona znowu spędza bardzo dużo czasu osobnikiem płci przeciwnej zakwalifikowany jako „kolega/koleżanka” to powiedz to. Powiedz jak bardzo Ci się to nie podoba i co o tym myślisz. Delikatnie łagodnie, ale wyduś z siebie, że jest to dziwne że woli z nim/nią spędzać więcej czasu niż z Tobą. To nie jest ograniczanie tylko wyrażanie dokładnie tego co się myśli. Nie spędzaj godzin nad zastanawianiem się: „Czy on/ona zdradza?” albo „Unika mnie, straciłem na atrakcyjność”. Na cholerę to?

Przestań zachowywać się i mówić rzeczy innym ludziom takie, które oni chcą usłyszeć. Przestań robić cokolwiek by się komuś przypodobać? Na chuj Ci to!? Mówienie tego co się myśli jest cholernie seksowne i otoczenie/partner za to będzie Cię niewiarygodnie szanował. Prawdopodobnie jeżeli odkryliście, że Wasz partner tak naprawdę nie szanuje Was, nie liczy się z Wami to właśnie przez brak szczerości do bólu i brak Waszego szacunku do samych siebie. Szczerość & Szacunek do siebie są lustrzane – spotkacie się z tym samym ze strony partnera.

Przykład – Wasz partner nie jest w Was zaangażowany tak jak Wy w niego

Odkrywacie, że nie jesteście dla swojego partnera życiowego pierwszym wyborem i najważniejszą osobą. Przestańcie go halucynować jaki to on nie jest zajebisty, jakich to zajebistych chwil nie spędziliście razem, jakie plany mieliście. No mieliście i chuj. On/ona nie czuje tego samego co Ty, to po co się zatracać i czuć ból z tego powodu. Przyczyna jest prosta – utraciliście szacunek drugiej strony i nad tym się trzeba zastanowić po czym znieść go z piedestału. Nie można uzależniać szczęścia od drugiej osoby i przebywania w jej towarzystwie bo to się stanie toksyczne. Wiem, łatwo powiedzieć a w praktyce każdy może wpaść w taką pułapkę.

Powiecie hipokryzja – pisze to koleś, który prowadzi blog o relacjach, związkach, błędach kobiet etc. Owszem związki są czymś zajebistym. Bliska relacja z drugim człowiekiem oparta na tych samych celach, humorze, radości, seksualności daje niespotykane szczęście, bo swoje wewnętrzne szczęście możecie dzielić z drugą osobą i wzajemnie zwiększać swoje poczucie szczęścia. Partner z założenia powinien być kimś kto czyni nas lepszym człowiekiem, ale to jest tylko lekki upgrade.

Brak szacunku do samego siebie to rozpaczanie z tego powodu, ze nie jesteście już dla kogoś najważniejsi, z powodu odrzucenia. Dlaczego? Pozwalacie wtedy by ktoś zawładnął Waszymi emocjami i czynił Wam ból. Dlaczego macie przeżywać ból – jeżeli na niego nie zasłużyliście? Szacunek do samego siebie to prowadzenie ciekawe, interesującego życia dla Was samych, gdzie sami stworzycie sobie fundamenty szczęścia a druga osoba nie będzie w stanie zburzyć Waszego szczęśliwego świata. Dlaczego? Ponieważ jeżeli fundamenty są solidne, a zawali się tylko ostatnie piętro budynku to nie ma katastrofy. Budynek cały czas stoi tylko się lekko nadpsuł i trzeba go odbudować. W sytuacji, w której partner jest największym źródłem szczęścia czyli fundamentem to gdy coś się zaczyna psuć, to Wasz cały świat także się wali. Oczywiście tutaj jest mowa o miłości także, bo przecież ostatnie piętro budynku zwane szczęście nie wyklucza zakochania i miłości. Tylko poprzez szacunek do samego siebie i zbudowanie szczęśliwego świata dookoła siebie w pojedynkę inni (w tym partner) także będzie miał do Was szacunek. Każdy będzie chciał czerpać z tego szczęścia.

Znowu się powtórzę – to trudne bo w całym tym zamieszaniu zwanym zakochaniem zapominamy o tym, że to powinno być tylko ostatnie piętro, które nie naruszy solidnych fundamentów szczęśliwego życia. Zaczynamy prawie wszystko robić z partnerem szczęśliwego co robiliśmy wcześniej sami i czujemy się jeszcze bardziej szczęśliwi aż niespodziewanie…partner zaczyna być fundamentem szczęścia. Gdy coś zacznie się psuć to cały Wasz szczęśliwy świat także legnie w gruzach.

Wracając do szczerości…

 

Było już o szacunku do samego siebie a teraz o szczerości z samym sobą. To jest chyba najtrudniejsza rzecz aby być do bólu szczerym przed samym sobą. Co oznacza bycie szczerym przed samym sobą? No właśnie – słuchanie siebie i swojego głosu. Nie bycie sztucznie miłym tylko dlatego, że nakazują to normy społeczne.

Miałem ostatnio zły dzień i czułem się jak chodząca bomba. Krótko mówiąc po prostu byłem wkurwiony. Wracając do domu myślę sobie znowu ten żul stoi i będzie zaczepiał o fajkę albo „złotóweczkę”. Tak też się stało gdzie po raz setny mnie zaczepił i zapytał: „Przepraszam. Nie miałby Pan może złotóweczki?”. Nie wytrzymałem – wybuchłem i szczerze mu powiedziałem co o tym myślę, mam dość zaczepiania mnie i kazałem mu zacząć się brać do roboty jakiejkolwiek niż żebrać od ludzi. Nie byłem przy tym miły, miałem uniesiony głos. Mówiąc wprost – opierdoliłem go od góry do dołu. Wszyscy ludzie dookoła na ulicy się na mnie patrzyli – wywołałem nie lada zamieszanie.

Czy to jest szczerość do bólu z samym sobą bycie chamem i gburem dla bogu ducha winnego żula? Tak. Dlaczego? Szczerze powiedziałem co myślałem i nie obchodziło mnie zdanie żula co on sobie o mnie pomyśli. Nie ma żadnego wpływu na moje życie, mi się zrobiło lepiej, on mnie już więcej nie zaczepi a nie musiałem skromnie udawać: „Nie, nie mam” albo wybierać innej drogi. Dlaczego ja mam wybrać inną drogę aby unikać czegoś co mnie denerwuje. Co mnie obchodzi zdanie tego żula?

To jest trochę głupi przykład ;-) ale innym przykładem jest ktoś znajomy/znajomi których nie do końca lubicie, ale dzwonią do Was zapraszając gdzieś, wyciągając na imprezę czy coś. Wszyscy, ale to absolutnie wszyscy wykręcają się: jestem zmęczony, nie mam siły, nie mam czasu etc.

Po jaką cholerę?! Jeżeli za nimi nie przepadacie to odpowiadając szczerze zgodnie ze swoim przekonaniem będzie lepiej powiedzieć: „Wiesz dzięki za propozycję, ale nie czuje się komfortowo w Twoim towarzystwie, dlatego dzisiaj wybiorę inne plany”.

Ktoś powie – ale przecież oni się obrażą! Powiedzą, że jesteśmy gburami itp. Co z tego pytam!? Skoro ich nie lubimy to na chuj mamy tracić czas na nich i przejmować się co sobie pomyślą? Nigdy więcej już nie zadzwonią i nie będą męczyć wyciąganiem Was gdziekolwiek. Po co się otaczać w życiu ludźmi, przy których nie czujemy się komfortowo?!

To samo na przykład z wyjściem do teatru. Załóżmy kobieta komunikuje facetowi, że chce iść do teatru na to i na tamto. Meżczyzna nie lubi takiego rodzaju spektakli, a już najbardziej tej sztuki ale nie chce by jej się zrobiło przykro i idzie tam aby jej sprawić przyjemność? NA CHOLERĘ?! Czy nie łatwiej było powiedzieć:

„Kotku wiesz co… nie lubię dramatów w teatrze. Gdybym tam z Tobą poszedł to czułbym się bardzo niekomfortowo, dlatego idź może z koleżanką”.

Po co macie robić rzeczy ze swoim partnerem, które Was nie bawią i wprowadzają w dyskomfort tylko dlatego aby jemu zrobiło się miło? Co innego jeżeli Kobieta wtedy powie:

„Ja chodzę z Tobą na mecze, a też czuje się niekomfortowo.”. Wtedy facet ma do wyboru albo chodzić na mecze z kumplami i nie sprawiać dyskomfortu swojej kobiecie, albo stwierdzić: „Ok racja, lubię z nią chodzić na mecze więc pójdę z nią do teatru i będzie sytuacja win-win”.

Przede wszystkim chodzi o szczerość przed samym sobą i robienie tego co nas uszczęśliwia. Bycie przed samym sobą szczerym do bólu sprawi, że przestaniemy być popychadłem i robić to czego oczekują od nas inni tylko sami będziemy kreatorami swojego życia. To samo z relacjami – jeżeli sobie szczerze odpowiemy czy obecna relacja jest dla nas pozytywna, wprawia w poczucie szczęścia, rozwija nas to również znajdziemy odpowiedzi na setki pytań. Gdy odkryjemy, że nie jest tak, że nie czujemy się szczęśliwi w obecnej relacji bo są kłotnie itp. to powiedzmy to partnerowi: „Słuchaj – mam dość, nie czuje się szczęśliwy w tym związku. Na to wpływa X, Y,Z albo to zmienimy wspólnie i zaczniemy nad tym pracować albo musimy się rozejść. Związek w, którym ktoś się więcej zamartwia, męczy i nie odczuwa szczęścia nie ma sensu.

To jest jednak szczerość przed samym sobą, aby nie udawać czegokolwiek i być egoistą, który dba o własne szczęście bo szczerość wewnętrzna daje ogromne poczucie szczęścia, bo daje wolność wyboru. Sprawia, że przestajemy się dusić grając kogoś innego – jesteśmy sobą już tak naprawdę i otaczami się osobami, którzy nas za to szanują i cenią naszą szczerość. Nie obrażają się, bo wiedzą że wyrażamy wyłącznie swoje zdanie i nigdy nie staramy się na silę być mili.

Trochę mi wyszedł z tego tekstu poradnik rodem z Charakterów, ale koniec końców chodziło mi tylko o wskazanie drogowskazów szczęścia i znowu kolejnej odpowiedzi na większość pytań, które ludzie mają w głowach co robić.

Pozdrawiam

mezczyznazwyobraznia@gazeta.pl <- po raz kolejny proszę tylko nie piszcie mi pierdół z opisami Waszej historii związkowej, relacji itp. Na blogu jest większość odpowiedzi i nudzi mnie czytanie o czyjejś relacji osobistej. Najczęściej nie czytam, chyba że ktoś jest naprawdę mega ciekawą i inspirującą osobowością. Pozdrowienia dla Kamili z Londynu J

18:06, mezczyznazwyobraznia
Link Komentarze (7) »
niedziela, 27 września 2015

               Do dzisiejszego tekstu zostałem zainspirowany przez wiadomość od pewnego faceta, który chciał wywrócić kobiecie świat do góry nogami. Skłoniło mnie to ogólnie do tego by się podzielić swoimi spostrzeżeniami co zrobić by zaimponować kobiecie? Odpowiedź jest banalna:

Być po prostu Mężczyzną.

Naczytałem się za młodu kilka książek na temat uwodzenia kobiet, mnóstwo stron, forów internetowych. Chłonąłem bardzo dużo wiedzy na temat, bo jak każdy młody chłopak chciałem być w tym biegły. Czego ważnego się nauczyłem? Wszystkie rady jakie tam były to nie była żadna czarna magia, to nie było oszustwo bo uwodzenie przecież kojarzy się z oszustwem. Większość Panów chciała tego samego, dlatego przeszli przez pewną drogę i dzielili się wiedzą, którą nabyli. W dużym skrócie chodzi po prostu o bycie facetem w każdej sytuacji, ponieważ mężczyzna z krwi i kości jest dla każdej kobiety niesamowicie pociągający. Każda Kobieta marzy o Mężczyźnie. Tak po prostu. Dlaczego to się stało takie trudne? Otóż drodzy panowie...

Żyjemy w dziwnych czasach, gdzie wzorzec mężczyzny został gdzieś zagubiony i dopiero wychodząc z rodzinnego domu większość z nas musi się nauczyć co to znaczy być mężczyzną. Kwestia tylko kiedy kto się ogarnie i zacznie szlifować swój charakter i stawać się mężczyzną – bardziej. Może to chore, ale taka jest prawda. Większość z nas posiada w sobie ukrytą pizdę i w procesie nabywania męskości w samodzielnym życiu powinno się tej wewnętrznej pizdy pozbywać po to by stać się atrakcyjnym facetem od którego aż bije testosteron.

Skąd takie wnioski? Uwielbiam po prostu słuchać Kobiet. Rozmawiać z nimi. Kiedyś baaaaardzo dużo rozmawiałem z Kobietami, na przeróżne tematy – warto mieć bliskie koleżanki, przyjaciółki i nie traktować każdej jako potencjalny obiekt seksualny (chociaż czasem to trudne). Trzeba po prostu słuchać i autentycznie interesować się tym co mówią. Większość mówi, że w kontaktach z kobietami trzeba być po prostu sobą, ale to jest istne pierdolenie. Nie możesz być sobą, jeżeli Twoja osobowość ma bardziej lub mniej wyraźną wewnętrzną pizdę. Powinieneś rozpocząć proces kształtowania swojego charakteru. Zrozumienie tego kim powinien być mężczyzna i co w głowach mają Kobiety na ten temat pomoże Ci kształtować Twoje przyszłe życie, związki, relacje z kobietami ale nie rozpoczynaj tego procesu z powodu Kobiety jednej czy całego ogółu. Powinieneś zacząć ten proces dla samego siebie, by być szczęśliwszy sam ze sobą. Tak po prostu.

Co jest „męskie” ?

a) Siła charakteru

 

To jest najważniejsza cecha jaką można w sobie wykształcić. Część facetów nabrała ją w procesie wychowania przez swojego ojca, część musi się jej dopiero nauczyć. Silny charakter to konsekwencja i nie zmienianie zdania jak chorągiewka na wietrze tylko trwanie przy swoim. Zdrowa upartość – w teorii uwodzenia nazywa się to „silną ramą”. Kobieta dostrzeże Twoją konsekwencje i spokój. Tak – spokój wewnętrzny to jedna z najbardziej pociągających Kobiety cech. Facet, który zachowuje spokój nawet w trudnej sytuacji i trzyma emocje na wodzy będzie zawsze pożądany przez Kobiety. To nie jest łatwa cecha i latami będziesz jej się uczył. Ja czasem osobiście mam z tym problem, ale grunt to znać swoje słabe strony i pracować nad nimi.

b) Siła fizyczna

 

Mężczyzna powinien być silny i koniec. Jeżeli nie chorujesz na jakieś przewlekłe choroby to powinieneś zadbać o to by być po prostu silny. Tego oczekują od Ciebie Kobiety, społeczeństwo. Ktoś może powiedzieć – pierdolić społeczeństwo, nie będę się dostosowywał. To jednak kolejna cecha, która po prostu uczyni Cię szczęśliwszym. Nie można być takim outsiderem, który wszystko neguje bo gdy zaczniesz wyrabiać w sobie tą siłę to nie będziesz musiał czekać długo na to jak zostanie doceniona, a Ty poczujesz po prostu spełnianie misji jaką oznacza bycie facetem. Nie chodzi tutaj nawet o Kobiety, ale innych facetów. Jeżeli nie trenujesz na siłowni lub nie uprawiasz jakiegoś sportu to po prostu zacznij. Mamy w naturalny sposób większe mięśnie od Kobiet, ale musimy je trenować. To wpłynie na Twoją pewność siebie, ponieważ nie będziesz bać się sytuacji, w których Twoja siła fizyczna będzie od Ciebie wymagana. Możesz się temu sprzeciwiać, możesz nie lubić siłowni lub uprawiania sportów, ale nie narzekaj wtedy że nie interesują się Tobą Kobiety, które dla Ciebie są atrakcyjne. Twoja wewnętrzna pizda będzie po prostu się powiększać z dnia na dzień, dlatego zacznij szukać po prostu sposobu na zwiększanie swojej siły fizycznej już teraz. Nie bez znaczenia jest fakt, że wpłynie to bardzo mocno na Twój wygląd – niski poziom tkanki tłuszczowej, rozbudowane mięśnie, sylwetka w kształcie V. Jeżeli lubisz fajne piersi i jędrne pośladki u Kobiet to wiedz, że Kobiety z najlepszym ciałem, które Cię tak podnieca ciężko na nie pracują i mają wobec facetów podobne oczekiwania. Kobiety mogą Ci mówić, że wygląd nie jest najważniejszy, ale… chciałbyś podniecać swoją Kobietę prawda? Tylko i wyłącznie możesz to osiągnąć poprzez zastosowanie kombosa – mózg+ ciało. Jeżeli nie będziesz miał odpowiednich warunków fizycznych to będziesz cały czas się zastanawiał czy jesteś dla swojej Kobiety pociągający i będziesz zazdrosny o lepiej wyglądających Panów od Ciebie. Po co Ci to? Po prostu schowaj wymówki do kieszeni i poczuj się lepiej.

c) Pewność siebie

 

To przez wszystkich powtarzany frazes, ale wiedz że to nie jest takie hop siup na pstryknięcie palcem. Pewność siebie powinieneś budować latami. Prawdopodobnie właśnie dlatego nie masz w tej chwili Kobiety swoich marzeń, ponieważ nie jesteś wystarczająco pewny siebie, ponieważ uważasz że na nią (wstaw tutaj dowolną, którą ostatnio widziałeś ale nie miałeś odwagi zagadąć) nie zasługujesz. Pewność siebie jest o tyle najtrudniejsza, ale i najbardziej pociągająca dla Kobiet. Pewny siebie mężczyzna przede wszystkim się nie waha, nie boi wziąć tego na co ma ochotę i często przegina. Jest tylko on i to jak się czuje w otaczającym go świecie. Na pewność siebie wpływa mnóstwo czynników np.:

 - praca i pozycja w niej
- zarobki
- szacunek otoczenia
- Twój wygląd
- doświadczenia życiowe (im więcej barier przełamiesz tym mniej rzeczy będziesz się w życiu obawiał)

Trenować to możesz wyłącznie poprzez codzienne wychodzenie ze strefy komfortu. Umówmy się – w dzisiejszych czasach możesz żyć bardzo komfortowo i nie podejmować ryzyka jakie kiedyś prehistoryczni musieli podejmować aby upolować jakąś zwierzynę. Kiedyś strach oznaczał bodziec do działania, a dzisiaj strach po prostu paraliżuje i to jest najkrótsza definicja wyrabiania pewności siebie. Właśnie dlatego sporty „kontaktowe” typu boks zwiększają Twoją pewność siebie bo inny, większy samiec przestaje być dla Ciebie zagrożeniem. Pewność siebie to także zrobienie pierwszego kroku i pocałowanie Kobiety, która Cię pociąga i widzisz również zainteresowanie z jej strony. Ile razy miałeś taką sytuację, że rozmawiałeś z Kobietą  która Ci się podoba np. w klubie czy na imprezie i widziałeś, że jest także zainteresowana ale zabrakło Ci jaj, aby wziąć ją za rękę, pocałować czy przytulić i pokazać wprost Twoje intencje tylko starałeś się być jebanym przyjacielem. Jeżeli Kobieta wyczuła w Tobie przyjaciela, to ciężko będzie Ci zmienić to. Po prostu pokazuj swoje intencje od początku gdy wyczujesz, że po drugiej stronie także jest zainteresowanie Twoją osobą. To jest niesamowicie pociągające. Kobiety lubią czuć się pożądane.
Wychodzenie ze strefy komfortu to robienie tego wszystkiego co przyprawia Cię o paraliż. Czy będzie to:

- zagadanie do seksownej Kobiety w klubie
- taniec breakdance na ulicy i zbieranie kasy do kapelusza
- rozmowa z obcymi ludźmi na tematy tabu
- skok ze spadochronu
- mówienie wprost tego co się myśli w sytuacji, gdzie każdy się boi odezwać

To zależy wyłącznie od Ciebie. Każdy ma swoje rzeczy, które go paraliżują. Za każdym razem musisz tylko sobie przekalkulować ryzyko, które będzie wiązało się ze złamaniem strefy komfortu – jeżeli jest to publiczne ośmieszenie się na wieki w Twoim środowisku lub poważne złamanie prawa – nie rób tego. Jeżeli jednak jest to zrobienie czegoś wśród ludzi, których nie znasz i nie grozi Ci za to żadna poważna kara prawna czy finansowa to … dlaczego nie spróbować? Im więcej takich sytuacji tym pewniej będziesz się czuł w błahych codziennych sprawach.

Nie będę się teraz rozwodził na temat pewności siebie, ale polecam Ci zgłębić temat pracy zwiększeniem pewności siebie. Google jest pełen informacji na ten temat, nie zamierzam go kopiować.

d) Szacunek dla Kobiet

 

Tak jak pisałem wyżej. Szacunek dla Kobiet to coś bardzo ważnego i potrzebujesz tysięcy godzin spędzonych na rozmowach z Kobietami, przeróżnymi aby je tak naprawdę poznać, zgłębić czego potrzebują. Gdy trafisz już na swoją wymarzoną będziesz wiedział o co pytać, co ją kręci, czego pragnie w życiu – po prostu ją spytasz. Szacunek dla Kobiety to nie jest tylko i wyłącznie odsuwanie krzesła w restauracji. To jest przede wszystkim nie ocenianie jej. Jest takim samym człowiekiem jak Ty i bardzo często ma podobne pragnienia, dlatego jeżeli na pierwszej randce idzie z Tobą do łóżka to nie znaczy, że jest łatwa – to znaczy, że bardzo ją pociągasz i ma takie same pragnienia jak Ty. Jeżeli się źle czuje, bo ma okres to możesz tylko i wyłącznie być dla niej w te dni wyrozumiały i naturalnie zawsze pamiętaj kiedy Twoja Kobieta ma okres – będziesz mógł łatwo przewidzieć jej nastroje i dostroić się do tego. Nie walcz z Kobiecymi emocjami – nie warto. Musisz zrozumieć i zaakceptować fakt, że Kobiety są istotami emocjonalnymi, dlatego gdy Ty myślisz logicznie, a Kobieta emocjami to nie denerwuj się tylko weź na to poprawkę. Ona prawdopodobnie dojdzie do takich samych wniosków co Ty, ale w zależności od fazy cyklu będzie potrzebować na to czasu. Zrozumienie emocjonalności Kobiet jest dla Ciebie chyba największym wyzwaniem, bo osobiście stwierdzam, że nic tak nie potrafi wkurwić faceta i wyprowadzić z równowagi jak Kobieta, której nie rozumie. Dlatego właśnie potrzebujesz nauczyć się kobiecej logiki i wyprzedzać w przewidywaniach jej zachowania. Nie jednej Kobiety, ale wszystkich Kobiet. Jedyne w jaki sposób możesz to osiągnąć to zacząć większość Kobiet traktować jak kumpli i bardzo szczerze z nimi rozmawiać. Nie bać się zadawać trudnych pytań, dzielić się swoimi przemyśleniami, obawami czy emocjami. Ktoś mógłby zapytać: „Na chuj mam się dostrajać do Kobiet?” Otóż po to drogi kolego, że wtedy życie będzie Ci dużo prostsze i milsze kiedy zaczniesz akceptować trudne chwile Kobiet i umieć sobie z nimi radzić. Ta wymarzona z pewnością Ci tego nie zapomni.

e) Bycie dobrym kochankiem

 

Temat tabu kurwa wśród mężczyzn. Nie rozumiem tego, ale tak jest. Być może nie wiesz, ale Kobiety rozmawiają między sobą o seksie w zupełnie inny sposób niż mężczyźni. Facet raczej zgrywa super chojraka, pewnego siebie cwaniaka natomiast Kobiety rozmawiają między sobą o tym czy facet spełnia ich potrzeby. To jest cholernie ważne, bo nikt z nas nie rodzi się dobrym kochankiem i nie nabywa tych umiejętności ot tak. Tutaj trzeba po prostu dużo czytać, rozmawiać z Kobietami na ten temat. Jest mnóstwo publikacji/książek na temat tego jak sprawić Kobiecie przyjemność w łóżku. Musisz poznać wszystkie zasady bo nie ma lepszej nagrody niż zadowolona i usatysfakcjonowana Kobieta w łóżku. Ona odwdzięczy Ci się tym samym. Pamiętaj jednak, że każda jest inna dlatego podstawowe pytanie jakie możesz zadać Kobiecie po pierwszych kilku stosunkach to:

Jakie są Twoje fantazje erotyczne?

Ty masz różne fantazje, Twoja przyszła Kobieta także ale nie spełnisz swoich jak nie zaczniesz spełniać jej fantazji. To najfajniejsza rzecz jaką można wspólnie robić w związku. Naturalnie musisz zbudować tak duży poziom zaufania u Tej kobiety, aby nie obawiała się podzielić z Tobą fantazjami erotycznymi. Tematem tabu wśród Kobiet jest jednak fakt, że prawie każda uwielbia ostry seks tylko wstydzi się do tego przyznać. Poczytaj sobie literaturę erotyczną dla Kobiet, różnego rodzaju artykuły – wszędzie tam są marzenia o silnym mężczyźnie, który bierze to na co ma ochotę. Nie pyta jej o zdanie tylko jest bardzo, ale to bardzo dominujący. Oczywiście bez popadania ze skrajności w skrajność bo Kobiety lubią także leniwie, powolnie, delikatnie – wszystko trzeba dostrajać do nastroju i stopnia podniecenia a przede wszystkim urozmaicać. Myślisz, że dlaczego książka 50 twarzy Greya jest światowym bestsellerem? Polecam Ci ją przeczytać aby nauczyć się kobiecej seksualności – przynajmniej pierwszą część. Większość Kobiet oczywiście powie, że nie kręci ich BDSM, ale nie to jest głównym motywem. Zarówno w książce oraz w filmie postać Christiana Greya (głównego bohatera) jest dla nich niesamowicie podniecająca ponieważ jest on bardzo pewny siebie, nie tolerujący sprzeciwu i pokazujący swoją władzę i dominację na każdym kroku. Jest to postać jednak bardzo mocno przerysowana, ponieważ w prawdziwym życiu nikt nie znosi wiecznej dominacji. Zawsze musisz kalibrować i dostosowywać się do preferencji partnerki.  Im więcej będziesz miał otwartych przyjaciółek, które będą z Tobą o wszystkim rozmawiać tym bardziej zrozumiesz kobiecą seksualność. W większości przypadków jest ona ukryta i nie zdajesz sobie sprawy co w sobie kryje. Czasami zbudowanie takiego poziomu zaufania aby Kobieta się w pełni na Ciebie otworzyła i zaczęła o tym rozmawiać zajmie Ci sporo czasu, dlatego musisz ją przewidywać, testować, eksperymentować – bez rozmów to się nie odbędzie. To temat, który tak naprawdę powinieneś zgłębiać przez cały czas, ponieważ jest bardzo złożony. Niestety w Polsce to temat tabu, ponieważ jesteśmy raczej zamkniętym społeczeństwem w stosunku np. do Skandynawów. Dlatego właśnie panuje przekonanie, że o wielu sprawach nie wypada mówić albo ujawniać ich, ponieważ można być źle odebranym czy ocenionym. Właśnie z tego powodu jeżeli chcesz aby Kobieta czuła się przy Tobie otwarta i zaufała Ci to nie oceniaj ani jej ani innych w jej obecności. Jeżeli wyczuje w Tobie, że nie jesteś typem, który wydaje osądy do innych Kobiet typu: cnotka, puszczalska, łatwa, grzesznica, pusta etc to nie będzie obawiała się otworzyć przed Tobą.

f) Twoja zdolność radzenia sobie w życiu

 

Niestety znów podejmę ten temat, ale Twoja praca i Twoje zarobki są bardzo ważne. Nie dla Kobiet, ale dla Ciebie samego. Jak zamierzasz być pewnym siebie facetem i czuć się szczęśliwy sam ze sobą gdy klepiesz biedę? Jeżeli będziesz mógł sobie pozwolić na więcej, realizację marzeń które można kupić za pieniądze to będziesz po prostu szczęśliwszy. Nie słuchaj ludzi, którzy mówią że pieniądze szczęścia nie dają – to są osoby, które ich nie mają. Tak naprawdę to właśnie zdolność przyciągania kasy powinna być dla Ciebie na początkowym etapie życia najważniejszą sprawą. Rozwijanie siebie, swoich umiejętności, nabywanie kariery zawodowej to najlepsze co możesz zrobić dla siebie samego, swojej przyszłej Kobiety i przyszłych dzieci. Kiedyś przyjdzie czas gdy przestanie to być dla Ciebie najważniejszy cel w życiu, ale jeżeli skończyłeś właśnie 20 kilka lat i nie czujesz się spełniony w tej kwestii to pracuj nad tym usilnie. Rozwijaj się, bądź ambitny – właśnie po to aby w wieku 30+ lat powiedzieć sobie: Tak osiągnąłem poziom, który mnie satysfakcjonuje. Teraz mogę całą swoją energię skupić na czymś innym. Żeby była jasność nie namawiam tutaj do łożenia na Kobiety czy zatracania się tylko w zarabianie pieniędzy. Chodzi mi o to, abyś był ambitny i wiedział, że Twoje dzisiejsze wybory będą miały wpływ na Twoje przyszłe zarobki. Jeżeli gdzieś pracujesz i zarabiasz marnie, ale nie robisz nic aby to zmienić, nie wykazujesz inicjatywy, jesteś biernym aby się tylko prześlizgnąć przez 8h dziennie to nie licz na szersze perspektywy, docenienie w pracy, podwyżkę czy cokolwiek innego. Mówię to z pozycji osoby, która przeszła tę drogę i od wielu lat zarządza ludźmi. W tej chwili mamy trend „work-life balance”. Młodzi ludzie nie chcą się poświęcać pracy i spędzać całego czasu w niej. Zajebiście!!! To dla Ciebie mega szansa, ponieważ dużo łatwiej się wybijesz jeżeli tylko będziesz bardziej ambitny niż 95% Twoich rówieśników. Uważam, że worklife balance można osiągnąć dopiero kiedy za młodu udowodniło się swoją wartość i pokazało, że jest się kimś zajebistym. Wtedy przychodzi inny czas, zupełnie inna perspektywa.
Oczywiście możesz także założyć własny biznes – jakiś start up czy coś. Naturalnie gorąco do tego zachęcam i namawiam byś właśnie o tym myślał, ale… nie mam złudzeń, że jednak większość osób się tego po prostu boi lub nie jest na tyle kreatywna/innowacyjna, aby porwać się z motyką na słońce.

Drogi Mężczyzno! Jak widzisz…to tylko skrótowa pigułka do tego abyś właśnie był Mężczyzną przez duże M. Być może część wiedziałeś, być może niewiele Ci do tego brakuje, być może…przestaniesz się oszukiwać i zaczniesz przechodzić wewnętrzną przemianę dla siebie samego. Po to by w 1 kolejności być szczęśliwy sam ze sobą, a po 2 by być atrakcyjną osobowością przyciągające Kobiety Twoich marzeń. Jednak bardzo ważna uwaga – im bardziej zaczniesz to robić, rozumieć Kobiety, być pewniejszy siebie, lepiej wyglądający fizycznie to Twoje wymagania zaczną rosnąć. Zaczniesz dostrzegać, że chcesz zupełnie innych Kobiet niż wcześniej. Nie bój się także mówić im o swoich oczekiwaniach i stawiaj pewne wymagania. Nie bierz wszystkiego jak leci – szanuj się. Pewnie będziesz miał mnóstwo różnych relacji aż dojdziesz do tego jakiej Kobiety pragniesz i jaka osobowość jest dla Ciebie najbardziej pociągająca. Wtedy jeszcze bardziej będziesz chciał nad sobą pracować kiedy już taką poznasz. Fantastyczna i wymarzona Kobieta to nie piękna buzia, piersi, tyłek ale przede wszystkim inspirująca osobowość, obok której będziesz chciał się budzić każdego dnia i całować na przywitanie lub pożegnanie. To ktoś z kim będziesz się czuł swobodnie jak z najlepszym przyjacielem – to Kobieta, która będzie Twoją najlepszą przyjaciółką i kochanką w jednym i v-ce versa. Życzę Ci byś doznał tego mistycznego przeżycia… bo warto! ;) tylko nie ścipiej wtedy i pamiętaj co ją przyciągnęło. Zostań zawsze mężczyzną.

Powodzenia!

mezczyznazwyobraznia@gazeta.pl

20:03, mezczyznazwyobraznia
Link Komentarze (4) »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 14


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...