Bardzo szczerze o tym jakie kobiety lubią Mężczyźni.
poniedziałek, 27 sierpnia 2012

Dlaczego Kobiety zdradzają?!

Jestem po lekturze pewnej fascynujacej książki. Jest to co prawda powieść, ale oparta o doświadczenia autora. Książka ta odkrywa w pełni seksualność Kobiety. Niby znałem ją i wiedziałem o tym od dawna, ale ta lektura dostarcza mi nowych przemyśleń. Jest ona o płatnej męskiej dziwce, która z pewnością różni się we wszystkim od damskiego odpowiednika. Przede wszystkim jest to o facecie:

- wysportowanym
- szarmanckim
- inteligentnym
- magicznym kochanku
- niesamowicie męskim

Czytając historię każdej z jego kobiet widzianą jego oczyma oraz jej dochodzę do wniosku, że kobiety najczęściej zdradzają, bo:

a) wychodząc za mąż za nieodpowiednich facetów.
b) nie mówią dokładnie czego potrzebują od mężczyzny i godzą się po prostu na jego miałkość

Tyle razy powtarzam, że zrobienie sobie odpowiedniego skanu pozwoliłoby uniknąć wiele, wiele nieporozumień. Może jestem zbyt analitycznym, ale jestem facetem, ale takie „strategiczne” podejście jest naprawdę opłacalne. Większość kobiet potrzebuje tego samego:

    1. 100% akceptacji dla pragnień, potrzeb, słabych i mocnych cech swojego charakteru.
    2. Czuć się atrakcyjną dla swojego partnera i pożądaną przez niego. Prawda, że jak czujecie się bardzo pożądane i seksowne to stajecie się bardziej otwarte i radosne a tym samym szczęśliwsze?
    3. 100% zrozumienia ich kobiecej natury. Każda kobieta miała, ma i będzie miała PMS’y (nie mówię o tych po menopauzie) i mężczyzna po prostu musi zrozumieć jej PMS’a i zaakceptować. Ja zawsze staram się ustawiać nawet przypomnienie w Outlooku i telefonie kiedy rozpoczynają się te dni J
    4. Realizacji swoich pragnień w seksie. Seks jest był i będzie ważny dla każdego człowieka. Gdyby nie seks ludzie nie wiązaliby się w pary, nie rodziły dzieci, chodzili zestresowani. To dzięki temu, że ludzie kochają się ze sobą przełamywane są wszelkie bariery i rodzi się większa intymność – niemożliwa często do osiągnięcia w inny sposób. Poza tym uważam, że porozumieie w seksie i 100% otwartość na siebie jest fundamentem porozumienia na innych obszarach wspólnego życia.
    5. Męskiego, silnego mężczyzny, samca alfa, który będzie dla  nich oparciem – czułym i łagodnym, a jednocześnie władczym i męskim kiedy trzeba. Każda kobieta hetero czy biseksualna uwielbia czuć męski testosteron.

To tak niewiele, a zarazem wszystko niezbędne do szczęścia. Kobieta, która nie doświadcza tego z czasem zaczyna być sfrustrowana i ma do wyboru odejść od męża (niestety przeważnie są już dzieci) albo te odważniejsze są po prostu bardziej otwarte na wszelkiego rodzaju skoki w bok w postaci kochanka. Zwłaszcza gdy uczucie jest wypalone. To jest najsmutniejsze… Nigdy nie chciałbym tego doświadczyć. Chciałbym aby podsycać swoją kobietę wiecznie. Dawać jej do zrozumienia, że jest kochana, pożądana, akceptowana, potrzebna, ma 100% akceptacji i swobody, bo wiem że wtedy będzie mówić o wszystkim absolutnie o wszystkim czego potrzebuje i będzie otwarta również na moje potrzeby.

Tylko ja się pytam PO CO kobieta zdradza? Wiem dlaczego.

Czy nie lepiej jest komunikować swojemu mężczyźnie swoje potrzeby jasno i wyraźnie?! Rozmawiać o pragnieniach, potrzebach, marzeniach, fantazjach, aby otworzyć się jego i siebie. Jeżeli nie jest to awanturnik, alkoholik albo inny dewiant/idiota to wystarczy powiedzieć wprost:

„Kochanie – mam taką fantazję, że jesteś taki dominujący gdy się kochamy. Bierzesz to na co masz ochotę, sprawiasz, że jestem Ci totalnie uległa”

„Wiesz – chyba mam wrażenie, że nie jestem dla Ciebie już atrakcyjna. Nie pociągam Cię. Kiedyś pokazywałeś mi to na każdym kroku, a teraz jakby wcale. Chcę być pożądana przez Ciebie, chcę czuć się atrakcyjna. Porozmawiajmy szczerze o tym co zrobić, aby to wróciło.”

„Brakuje mi w naszej relacji tego, że nie mogę czuć się swobodnie i otwarta we wszystkim, z powodu Twojej krytyki. Spróbuj tego nie robić, zaakceptuj mnie taką jaką jestem a zobaczysz zmianę w moim zachowaniu. To mnie za bardzo dołuje, to sprawia, że oddalasz się ode mnie coraz bardziej bo przestaje czuć więź z Tobą przez tą krytykę.”

„Chcę poczuć, że jesteś Mężczyzną. Chcę byś we wszystkim co zrobisz i będzie to związane ze mną myślał o tym jak ja mogę to odebrać”.

„Pragnę byś większą uwagę skupiał na pieszczeniu mnie oralnie, chcę byś wiedział jak bardzo ważne i wyjątkowe to dla mnie i chcę abyśmy porozmawiali także o Twoich potrzebach”


Czy tak nie byłoby prościej? Aby komunikować swoje potrzeby, pragnienia. Facet, który je zignoruje to OK. zgodzę się…jest niestety do wymiany. Nie wyobrażam sobie ignorować potrzeb Kobiety. Nie wiem, może jestem dziwny ale nie ma dla mnie nic przyjemniejszego na świecie niż sprawienie kobiecie radości, przyjemności. To jak to na nia wpłynie, rozświetli, doda energii jest największą nagrodą.

Każdy facet uwielbia oglądać kobietę szczęśliwą, spełnioną i samorealizującą się. Każdy by chętnie zadbał o to, ale …nie zrobi tego jak mu nie powiecie DOKŁADNIE czego potrzebujecie.

A Wy? Dostajecie w swoich relacjach to czego potrzebujecie?

Dużo namiętności.
mezczyznazwyobraznia@gazeta.pl

niedziela, 19 sierpnia 2012

Tkwisz w toksycznej relacji? Nie masz szacunku dla siebie?!


Dzisiejsza notka będzie bardzo krótka, bo korzystam z chwili wolnego – opiekuje się dziś 3 letnim chłopcem, a ten właśnie ogląda bajkę . Dostaje ostatnio coraz wiecej maili i strasznie wkurza mnie to, że wiele kobiet jakby zdawało się nie mieć szacunku do samej siebie przez partnerów, z którymi tkwią w związkach.

Drogie Panie! Czy naprawdę uważacie, że Mężczyzna, który mówi do Was:

„Wypierdalaj”
„Nie mam ochoty Cię widzieć”
„Zniszczyłaś mi życie”

To się powtarza notorycznie. Dodatkowo nie ma ochoty na jakiekolwiek czułości z Tobą i obarcza Cię winą o wszystko, podcina Ci skrzydła jest Was wart? Jeżeli nie, to rada jest prosta:

ODEJDŹ OD NIEGO – TO JEST TOKSYCZNY MĘŻCZYZNA

Widziałem kiedyś taki demot: „Dlaczego starsi ludzie są ze sobą po kilkadziesiąt lat? Bo kiedyś naprawiało się to co było zepsute a nie wyrzucało”. Doskonale się z tym zgadzam, ale ja pierdole! Trzeba wiedzieć z kim da się to w ogóle naprawić a z kim nie! Jeżeli Mężczyzna Cię nie szanuje to przestań łudzić się marzeniami, że on się zmieni. Zwłaszcza to dotyczy młodych związków 1-3 lata. Przestań się karmić jakimikolwiek złudzeniami. On nie będzie inny! Po co masz z nim być i łudzić się, że będzie dobrze?!

Jeżeli jesteście małżeństwem i Ty już nie wytrzymujesz to ROZWIEDŹ SIĘ!

Na cholerę masz się męczyć w związku z kimś kto Cię nie szanuje. Nawet jeżeli on się zmieni to nie jest odpowiedni facet dla Ciebie – pomyśl sobie co będzie później jeżeli po 1-3 latach związku już dzieją się takie numery. Nigdy nie pozwól aby jakiś facet traktował Cię w sposób taki, w jaki Ty nigdy  nikogo byś nie traktowała. Masz całe życie przed sobą i nie zmarnuj go z jakimś facetem, który Cię nie szanuje, nie kocha i w ogóle jest prawdziwym skurwysynem! On znajdzie kobietę, dla której  nie będzie takim złamanym chujem jak dla Ciebie – a Ty z kolei zasługujesz na faceta, który będzie Cię szanował. Szanuj samą siebie… jeżeli pozwalasz sobie by ktoś Cię traktował w inny sposób niż byś tego chciała to znaczy, że sama do siebie nie masz szacunku!

Nawet jeżeli masz dziecko z tym facetem to co z tego? Chcesz tego, aby Twoje dziecko było wychowywane przez głupiego chuja i patrzyło jak on Cię traktuje? Znam takie przypadki, gdzie kobieta właśnie odeszła od faceta, który był nieodpowiedzialnym gnojem i nie żałuje tego. Okey – każdej kobiecie jest wtedy cieżko, ale potraktuj to jako nowe doświadczenie. Masz przecież na pewno życzliwych ludzi dookoła i inną rodzinę.

W normalnej relacji ludzie się szanują, odzywają do siebie normalnie, kochają, tęsknią, czekają na siebie, pragną, wspierają, myślą o sobie jak o „teamie”. To jest NORMALNA relacja. Wszystko co jest odchyłem i Tobie nie odpowiada po prostu wymień. Dokonaj próby zmiany, porozmawiaj szczerze o tym co Ci się nie podoba a jeżeli nie skutkuje to po prostu ODEJDŹ.

 

Jeżeli facetowi zależy to ZAWSZE pobiegnie za kobietą!

Zapytasz – co zrobić jednak jeżeli go kocham strasznie i nie wybrażam sobie aby go nie było. Wybaczcie za bluzgi ale jestem właśnie trochę zły na wspomnianego malca w pierwszym zdaniu.. ale czy tak sobie kurwa mać wyobrażasz miłość!? To nie jest miłość! To jest uzależnienie od faceta, który Cię nie szanuje. Miłością nie można nazwać tkwienia z kimś kto nas nie szanuje.

Strasznie wkurwiają mnie faceci, którzy nie doceniają często jaki skarb mają w domu. Jeżeli jesteś zajebistą kobietą o jakiej pisze w swoich artykułach od samego początku. Jesteś czuła, namiętna, starasz się rozwijać siebie, jesteś wyrozumiała, nie strzelasz fochów, jesteś fantastyczną kochanką, dbasz by być wyzwaniem intelektualnym, potrafisz zaskoczyć, jesteś pewna siebie i ciekawa… To zasługujesz na równie zajebistego faceta.

Zajebista kobieta zasługuje na zajebistego faceta – uwierz w to!

Przestań pierdolić, że żaden Cię nigdy nie zechce dlatego trzymasz się tylko tego jednego. Przestań pieprzyć, że zostaniesz starą Panną. Szczęśliwsza będziesz samemu niż z jakimś złamanym chujem! Po prostu rozglądaj się, testuj innych, sprawdzaj – ale naucz się być szczęśliwa i radosna sama ze sobą! Wtedy będziesz przyciągać szczęście i radość!

Polecam obejrzeć film pt: „The Secret” po polsku – wiele osób z Was dużo wyciągnie dla siebie z tego filmu. Zwłaszcza w kontekście odczuwania szczęścia :)

Dużo zajebistego seksu życzę z osobami, które kochacie! ;) Seks w związku pełnym miłości, namiętności, akceptacji i wsparcia jest wspaniały przecież prawda?

mezczyznazwyobraznia@gazeta.pl
http://www.facebook.com/malemen

poniedziałek, 13 sierpnia 2012

Drogie Panie,

Piszecie w mailach o przeróżne rzeczy,z  różnymi problemami, pytaniami, opisujecie swoje historie. Niektóre są przytłaczające, niektóre dają do myślenia, ale obiecuje na wszystkie odpowiadać w zagregowanej formie podcasta (mini audycji radiowej do 20-30 min) w mp3. Tak będzie łatwiej bo dużo mówię i łatwiej będzie mi na wszystko i szybciej odpowiedzieć niż odpisać. Poza tym - bez podawania naturalnie naturalnie żadnych nazwisk być może pomożecie innym kobietom takim jak Wy?

Dlatego tym razem zachęcam - piszcie z pytaniami i czym tylko checie na adres: mezczyznazwyobraznia@gazeta.pl - podejmę też starsze maile, na które nie odpowiedziałem ale wierzcie mi, że sporo tego przychodzi ;)

Pozdrawiam

mezczyznazwyobraznia@gazeta.pl
Fan page: http://www.facebook.com/malemen

 

00:18, mezczyznazwyobraznia
Link Komentarze (2) »


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger... Kody Rabatowe