Bardzo szczerze o tym jakie kobiety lubią Mężczyźni.
piątek, 05 września 2014

(Uwaga: tekst napisany przez bardzo pozytywnego człowieka radośnie podchodzącego do życia, który uwielbia identyczne cechy u innych ludzi. Nie skrzywdzony przez żadną księżniczkę!;>)

Ostatnimi czasy zastanawiałem się czy to co Wam wszystko wypisuje to nie jest jakiś bullshit ;) Czy Kobieta, którą Wam opisuje istnieje. Czy te cechy, które wypisuje są w ogóle realne do spełnienia. Otóż nie czekałem kilka dni na rozwianie swoich wątpliwości. Zastanawiałem się co sprawia, że wiele Kobiet jest po prostu wkurwiająca i Eureka! Stwierdziłem, że jest to syndrom „księżniczki” ! Odkryłem wtedy, że taka Kobieta jest wtedy niesamowicie pociągająca jeżeli NIC nie ma z księżniczki.

Oczywiście, że to moje wyłącznie subiektywne odczucie. Sprawdź czy należysz do grona księżniczek i zacznij pracę nad tym bo samoświadomość jest zajebiście istotna dla własnego rozwoju.

Kim dla mnie jest owa księżniczka odpychająca Mężczyzn? Jaka to Kobieta?

- Nie ma apetytu na życie. Nic jej się nie chce – chcą się skupić wyłącznie na własnym komforcie.
- Wszędzie widzą problemy i na każdy pomysł reagują negatywnie
- Nie szukają rozwiązań problemu tylko wolą krytykować inne pomysły i oczekują je od innych
- Szukają wyłącznie przyjemności w życiu. Są zamknięte wyłącznie w swojej strefie komfortutrze
- Nie mają w ogóle w życiu spontaniczności (PRAWIE NIGDY!)
- Nie lubią podejmować wyzwań
- Są bardziej pasywne niż aktywne. Oczekują, że rzeczy się po prostu staną...
- Przeważnie też nie podejmują walki o swój wygląd
- DUŻO, naprawdę dużo narzekają na życie, na siebie, na swój wygląd
- Pod byle pretekstem nie chce jej się dupy ruszyć z domu
- Jest pesymistką
- Gdy tylko czuje dyskomfort to strasznie, ale to strasznie marudzi aż nie da jej się słuchać…!
- Nonstop przejmuje się co pomyśli o niej otoczenie. Żyje pod wszystkich "innych"
- Ma mnóstwo ograniczeń w głowie, wstydu, skrupułów bo przecież jej wizerunek jest najważniejszy i nie może być na nim skazy
- Strzela fochy duże i długie o byle pierdoły. Okey już się pogodziłem, że fochy są normalne u Kobiet ale focha można strzelić na 30-60 minut i KONIEC a nie pół dnia (o dłuższych nie wspominając)

TO JEST OPIS ZŁEJ KOBIETY ODPYCHAJĄCEJ MĘŻCZYZN! ;-) Jeżeli któraś Kobieta myśli inaczej to sorry. Nie pieprz, że jestem skrzywdzonym malkontentem tylko spójrz na siebie. Jak nie widzisz powyżej siebie...to gratuluje ;-)

Zastanów się kto ma atrakcyjniejszą osobowość (tylko bardzo szczerze sobie odpowiedz na pytanie). Wyobraź sobie taką scenkę:

Mężczyzna dzwoni w piątek do Kobiety o godzinie 15:00 i mówi „Kochanie! Jedziemy na weekend w mega fajne miejsce, zarezerwowałem już bilety. Wyjeżdzamy o 18:00. Wracasz z pracy o 17:00 więc masz godzinę na ogarnięcie się, spakowanie itp. Dasz radę? Wyprasujesz sobie wszystko tam gdzie jedziemy - weź niezbędne kosmetyki i fajne ciuchy”

Są dwie reakcje Kobiety:

1: „Uwielbiam to! Jestem już spakowana na takie ewentualności. Będę na pewno gotowa! Będzie przygoda !! ;)"
2. „No co Ty zwariowałeś. Nie dam rady, jestem nieumalowana, nie mam wypranych ciuchów itp. Takich rzeczy się nie robi bez zapowiedzi”.

Oczywiście, że każda z Was powie, że typ nr 1 jest dużo bardziej atrakcyjny dla Mężczyzn ale one są typami numer 2 i koniec. Trudno – trzeba się przyzwyczaić do tego. No to myśl sobie tak dalej. Pierwsze zachowanie to jest spontaniczność, optymizm, brak piętrzenia problemów. Niektóre z Was takie są i koniec - to jeszcze nie powód, że są księżniczkami ale wiedz że to nie kosztuje tak wiele zmian w głowie by stać się typem nr 1. Reakcja Mężczyzny na typ nr 2 może być tylko jedna:

"(bardzo głębokie westchnięcie i 3 sekundy ciszy) Echhh... wiedziałem!"

Faceci nienawidzą piętrzenia problemów przez Kobiety! To typowy syndrom Księżniczki ! Spytaj swoich kolegów czym jest dla nich piętrzenie problemów i jak bardzo tego nienawidzą.

Tak naprawdę to wszystko się rozbija o bycie zajebistą Kobietą. Dlaczego piszę zajebistą? Takich Kobiet jest tak mało, że trzeba je nazwać ZAJEBISTYMI. Jeżeli komuś się nie podoba to określenie to niech nie czyta dalej. Tak właśnie stwierdziłem czy są takie Kobiety i o dziwo ostatnimi czasy okazuje się, że są istnieją. Takie Kobiety są przeważnie zajęte i nie są czytelniczkami tego bloga, a jeżeli już to są w naprawdę przeważającej mniejszości. Nie ma tak, że po prostu już takie są i trzeba je kochać. Fajny facet będzie miał wysokie standardy i pewnych cech/zachowań nie będzie tolerował. Nie dziw się wtedy, że bez ostrzeżenia zacznie wymieniać Cię na lepszy model albo tracić zainteresowanie.

Tylko proszę bez komentarzy w stylu – że trzeba to facetom napisać, niech faceci patrzą na siebie. W dupie mam to. Nie moja wina, że trafiacie na zjebanych kolesi i robicie słabą selekcję. Piszę do Kobiet bo nie zależy mi na edukowaniu mężczyzn tylko piszę w imieniu tych normalnych aby oni mieli lepsze Kobiety.
Wy jesteście od tego aby wybierać odpowiednich facetów, ale przeważnie jeżeli jesteś „Księżniczką” to nie będziesz go w stanie utrzymać bo fajni faceci nie tolerują księżniczek i mają na nie cholerną alergię. Nawet jeżeli wydaje Ci się, że jesteś tak atrakcyjna że każdy i tak na Ciebie poleci to w końcu przecież we wspólnym życiu Twoje „Panowanie” przestanie być atrakcyjne dla niego. To fakt, że obie strony muszą starać się tak samo, ale zastanów się czy taka męska osobowość jest dla Ciebie atrakcyjna (oczywiście nie mówię o wszystkich cechach tylko wybranych):

- Podejmujący wyzwań
- Lubiący ryzyko w życiu (ale bez przesady)
- Mega optymistycznie i radośnie nastawiony do życia
- Prawdziwy rozwiązywacz problemów. Gdy widzi problem to znajduje rozwiązanie!
- Wszędzie jest go pełno, uwielbia podróżować (chętnie zabierać w podróże Kobietę np. weekendami)
- Zgadza się na wszystkie Twoje wyzwania / propozycje spędzania czasu lub daje swoje pomysły ale bardzo rzadko mówi: „A może byśmy zostali w domu?” chyba, że ma ochotę na fajny film przy czerwonym winie i namiętnym seksie
- Nie widzi prawie ograniczeń w głowie odnośnie osiągania własnych celów. Jest tym kim chce być.
- Ćwiczy, chodzi na siłownie i jest bardzo dobrze zbudowany ale nie mięśniakiem (tak, tak wiem że nie lubicie mięśniaków)
- Nie przegina z alkoholem i bardzo z umiarem do niego podchodzi
- Przełamuje swoje własne bariery
- Gdy tylko czuje dyskomfort to nie robi z tego wielkiego halo tylko idzie dalej przez życie
- Jest pewny siebie

Atrakcyjny mężczyzna? Czy ktoś niedostępny dla Ciebie? Czy myślisz, że taki facet chciałby Kobiety, która jest jego przeciwieństwem?! Sama musisz się taka stać aby dobyć takiego mężczyznę. Wiele z Was podchodzi z takimi roszczeniami/oczekiwaniami odnośnie mężczyzn ale jednocześnie mając strasznie dużo ograniczeń w głowie i liczy, że ten facet będzie dla niej oparciem, wsparciem życiowym. Nie kurwa nie będzie!

Fajny facet nie chce zmieniać Kobiety pod siebie! Chce równej sobie partnerki

Chcecie naprawdę partnera czy terapeutę/naprawiacza, który czerpie z tego fun? Masz Internet, masz książki, masz znajomych zacznij się samodoskonalić i rozwiązywać problemy i ograniczenia, które siedzą w Twojej głowie!
98% Twoich problemów zaczyna się od Twojej głowy – to ją musisz uleczyć i nie zrobisz tego facetem! Ktoś mógłby powiedzieć, że to zaburzenie tradycyjnych ról i cech pomiędzy Kobietą a Mężczyzną. Nie prawda. Prawdziwa Kobieta wie jak podkreślić swoją Kobiecość a Mężczyzna jak być męski. We wszystkim trzeba zachować umiar.

Przemyśl sobie czy jesteś „Księżniczką” i jeżeli tylko odkryjesz w sobie syndromy to zacznij po prostu nad sobą pracować. Doskonalić się. Nie cierpię księżniczek i nie jestem jedyny. Większość Mężczyzn marzy o Kobiecie, która po prostu PRZEŻYWA SWOJE ŻYCIE każdą jego sekundą. Wpadł mi ostatnio cytat Mahatmy Gandiego, który szalenie mi się spodobał:

„Żyj tak, jakbyś miał umrzeć jutro. Ucz się tak, jakbyś miał żyć wiecznie”.

Ja bym go trochę zmodyfikował i „ucz się” zmodyfikowałbym na: „Doskonal się, jakbyś miał żyć wiecznie”.

Bardzo, ale to bardzo trudno znaleźć ludzi, którzy żyją według tej maksymy. Ja nie jestem ideałem i też nie stosuje się do niej każdego dnia, ale zacząłem nad tym pracować i staram się by wcielać ją w życie. Nie zawsze się udaje, są odstępstwa od normy ale najważniejsze to próbować! Starać się i mieć tego świadomość co ma się w sobie takiego zjebanego, że odstrasza innych.

Dużo namiętności życzę w życiu :-))

mezczyznazwyobraznia@gazeta.pl (tylko standardowo nie chcę maili z problemami i pytaniem o poradę a jedynie bardzo pozytywne maile i najlepiej opatrzone zdjęciem J. Uwielbiam pozytywnych ludzi!)Related Posts Plugin for WordPress, Blogger... Kody Rabatowe