Bardzo szczerze o tym jakie kobiety lubią Mężczyźni.
niedziela, 05 lipca 2009

Tak właśnie! Uważam, że cała ta sprawa z pięknością kobiet jest przereklamowana. Kobiety wydają grube tysiące złotych na siłownię, fryzjera, kosmetyki, solarium, pisemka typu cosmopolitan tylko po to by wyglądać na zajebiste laski. Pytam się:

PO CO?

Może wiele osób się nie zgodzi, ale wygląd wcale nie jest najważniejszy. Owszem jest ważny dla każdego mężczyzny na początku, ale zamiast inwestować zbyt wiele w swój wygląd mogłyby bardziej zainwestować w swój rozwój duchowy, generalnie rozwój siebie. Jak stać się lepszą kobietą... Jak wykształcić w sobie zachowania, które uwielbiają mężczyźni i stać się lepszą osobowością.

Jak myślicie? Która kobieta ma większe szanse na szczęśliwy związek?

1. Piękna ciałem
2. Piękna duchem a później ciałem...

Otóż wszyscy odpowiedzą, że piękna duchem a później ciałem, ale tak naprawdę większość najpierw zwróci uwagę na ciało...i wiecie co? JA TEŻ! Ale dlatego, że tak już funkcjonujemy i sądzimy, że piękna kobieta, będzie również inteligentna o pięknej duszy. To smutne... zajebiście smutne! Dlatego wszyscy dziwią się PUA i uważają ich za "wstrętnych uwodzicieli" ale przecież to nic innego jak poszukiwanie kobiety, która będzie spełniać nasze oczekiwania.

PUA muszą wykształcić w sobie pewne cechy, nauczyć się przełamywania oporów w podchodzeniu do kobiet, jednocześnie prowadzić kilka (naście) relacji tylko po to, aby znaleźć tą jedyną, wybraną, najlepszą kobiete, z którą nigdy się nie znudzą.

Drogie Panie! Gdybyście nie stawiały wyłącznie na wygląd a w takim samym stopniu na rozwój osobisty...PUA nie mieliby tyle roboty, tyle kobiet. Ja wiem, że to jest trochę straszne, ale każdy mężczyzna szuka wartościowej kobiety, która przede wszystkim zapewni mu masaż mózgu, będzie jego wibratorem dla umysłu, kimś nieodkrytym wiecznie, a nawet jeżeli odkrytym to mimo wszystko pociągającym.

Mężczyźni są leniami!

To nie zaprzeczalny fakt i najzwyczajniej w świecie nie chciałoby nam się poznawać wiecznie nowych kobiet, gdybyśmy tak łatwo mogli trafiać na wartościowe i ciekawe kobiety. Wygląd nie ma nic do tego... Owszem powiecie: "Nie podniecam facetów, jestem gruba, mam za małe cycki (nie lubie słowa cycki, wolę piersi - ale to kobiety częściej używają cycków) i nie wyglądam jak modelka z okładki" a to naprawdę nie jest takie istotne, bo jeżeli masz ciekawą osobowość, uśmiechasz się często, masz optymistyczne nastawienie do świata, potrafisz nawiązać emocjonalny kontakt z mężczyzną to kilka zabiegów i możesz stać się piękna:

- idź na solarium albo poopalaj się w polskim słońcu ;)
- zmień fryzurę
- zmień kolor włosów
- zrób sobie poznakcie
- zmień styl ubierania na bardziej odważny
- używaj błyszczyka

TAK! To jest w każdej gazecie babskiej, ale taka jest prawda. To naprawdę wystarczy, jeżeli zadbasz o to co w głowie to te zabiegi Ci wystarczą! Nie musisz nic więcej robić by być atrakcyjną kobietą!


Z czego dla mnie najważniejszy jest błyszczyk:) ZAJEBIŚCIE lubie błyszczyki u kobiet i uważam, że są mega sexy.

Ostatnio na jednej z firmowych imprez spotkałem koleżankę z Krakowa (firma, z którą pracuję) i byłem totalnie w szoku. Najpierw zauważyłem jej szefa i pytam się gdzie ona jest...a ona patrzy na mnie i mówi: "ślepy jesteś?:)". Wyglądała po prostu bosko! Całą imprezę patrzyłem na nią jak na obrazek, po prostu nie mogłem się nadziwić jak czarujaco wyglądała... Jak z szarej  myszki przeistoczyłą się w piękną kobietę. Dlatego pamiętajcie kobiety:

Wygląd nie jest najważniejszy!

Powiem więcej! Wystrzegajcie się facetów, którzy lecą wyłącznie na wygląd, a nie to co macie w środku, ale chyba tego nie muszę żadnej z Was powtarzać... My mężczyźni naprawdę szukamy w Was istot, z którymi można:

  • Obejrzeć ciekawy film
  • Iść do teatru i podyskutować na temat sztuki
  • Poczytać wspólnie książkę
  • Pójść z Wami do znajomych i być z Was zajebiście dumnym
  • Iść na kręgle i świetnie się przy tym bawić
  • Powymieniać wspólnie myśli w łóżku po namiętnym seksie
  • Zrobić razem pyszny obiad

Nie wyobrażam sobie robienia tych czynności z kobietą, która jest wyłącznie ładna, ale nic soba nie reprezentuje. Jest mrukiem, realistką (zjebaną trzeba dodać), nie wnosi zbyt wiele do dyskusji, bo się ze wszystkim zgadza, albo znowu opowiada o swoich byłych, rodzinie, potencjalnych (wkurwiają nas takie gadki najbardziej)

Czy wygląd jest ważny? Owszem! Nie wyobrażam sobie być z kobietą, która nie wiem jak bardzo emocjonalnie mi odpowiada, ale mnie nie pociąga fizycznie... Nie pracuje nad tym aby pociągać mnie fizycznie. Po prostu to byłoby silniejsze od mojej natury, no co ja kurwa zrobię, że uwielbiam piękne kobiety, ale dużo od nich wymagam? Po prostu tracę zainteresowanie pustymi ładnymi kobietami tak szybko ja je zdobyłem.

Ale zdziwię tutaj wszystkie kobiety... Połączenie emocjonalne, wymiana myśli z mężczyzną może wpłynąć na Twoją seksualną atrakcyjność, nawet jeżeli nie byłaś atrakcyjna dla danego mężczyzny wcześniej. Nagle zacznie patrzeć na Ciebie z innej strony... a jak zaczniesz się zmieniać to on to nawet zacznie zauważać, że jesteś jakaś piękniejsza (ale nie każdy i nie każdą drobną rzecz).

Mężczyźni to naprawdę "proste zwierzątka"
- bardziej proste niż Wam się wydaje, ale w głębi duszy...jesteśmy zajebiście do Was drogie kobiety podobni... Musimy czuć więź bo ona jest dla nas najważniejsza. Wygląd Wam w tym pomaga... ale nie buduje więzi za Was. Naprawdę.

Na koniec znowu mały apel:
IDŹCIE ROZWIJAĆ SIĘ PSYCHICZNIE...a zdobędziecie zajebistych facetów;)

 

sobota, 04 lipca 2009

Przyjechała do mnie znajoma z kolegą na jakiś tydzień i wybraliśmy się dzisiaj na cmentarz powązkowski zobaczyć groby kogoś znanego. Poszukiwania celebrytów rozpoczęły się od samego początku i wiecie co? Zajebiście się zawiodłem. Owszem to bardzo stary cmentarz, znaleźliśmy grób Czesława Niemena... w zasadzie tabliczkę upamiętniającą.

Gdy jednak tak spacerowaliśmy naszła mnie refleksja. Dlaczego tu jest kurwa tak smutno i szaro? Dlaczego nie ma żadnej mody wśród grobów? Żadnego nowoczesnego designu, ekstrawagancji... ? Dlaczego oni wszyscy podchodzili do życia tak tradycyjnie. Spójrzcie. Groby wyglądały tak samo 100 lat temu jak i dzisiaj.

Żadnej kurwa zmiany! Zero! Mimo, że lat mam niewiele stwierdziłem, że w testamencie :) koniecznie muszę zapisać, aby mój grób był jakiś designerski, wesoły, kolorowy - żadnych kurwa smutków i żadnych tradycyjnych nagrobków. Lubie oryginalność.

Na każego przyjdzie czas, na mnie też, ale niech ludzie pamiętają mnie jako osobę wesołą, radosną i ekstrawagancką, tak że każdy kto zobaczy mój grób gdziekolwiek on będzie stwierdzi: "To musiał być zajebisty człowiek".

Nie wiem czy to będzie możliwe, ale najbardziej to chcaiłbym aby przy moim nagrobku przez conajmniej 10 lat leciała muzyka jakiej słuchałem. Naprawdę... nagrobki i cmentarze nie powinny straszyć swoim smutkiem tylko przypominać zmarłe osoby z jak najlepszej strony, wydobywać z ludzi to co najlepsze.

Dlaczego wszystko ciągle jest takie same?

Dlatego też nie chodzę do kościoła, nie uczestniczę w mszach i w ogóle ine przepadam za wszystkim co związane z kościołem....BO JEST SMUTNY!

 

 

21:54, mezczyznazwyobraznia , Rozkminy życiowe
Link Komentarze (10) »
1 ... 16
 


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger... Kody Rabatowe