Bardzo szczerze o tym jakie kobiety lubią Mężczyźni.
niedziela, 27 września 2015

               Do dzisiejszego tekstu zostałem zainspirowany przez wiadomość od pewnego faceta, który chciał wywrócić kobiecie świat do góry nogami. Skłoniło mnie to ogólnie do tego by się podzielić swoimi spostrzeżeniami co zrobić by zaimponować kobiecie? Odpowiedź jest banalna:

Być po prostu Mężczyzną.

Naczytałem się za młodu kilka książek na temat uwodzenia kobiet, mnóstwo stron, forów internetowych. Chłonąłem bardzo dużo wiedzy na temat, bo jak każdy młody chłopak chciałem być w tym biegły. Czego ważnego się nauczyłem? Wszystkie rady jakie tam były to nie była żadna czarna magia, to nie było oszustwo bo uwodzenie przecież kojarzy się z oszustwem. Większość Panów chciała tego samego, dlatego przeszli przez pewną drogę i dzielili się wiedzą, którą nabyli. W dużym skrócie chodzi po prostu o bycie facetem w każdej sytuacji, ponieważ mężczyzna z krwi i kości jest dla każdej kobiety niesamowicie pociągający. Każda Kobieta marzy o Mężczyźnie. Tak po prostu. Dlaczego to się stało takie trudne? Otóż drodzy panowie...

Żyjemy w dziwnych czasach, gdzie wzorzec mężczyzny został gdzieś zagubiony i dopiero wychodząc z rodzinnego domu większość z nas musi się nauczyć co to znaczy być mężczyzną. Kwestia tylko kiedy kto się ogarnie i zacznie szlifować swój charakter i stawać się mężczyzną – bardziej. Może to chore, ale taka jest prawda. Większość z nas posiada w sobie ukrytą pizdę i w procesie nabywania męskości w samodzielnym życiu powinno się tej wewnętrznej pizdy pozbywać po to by stać się atrakcyjnym facetem od którego aż bije testosteron.

Skąd takie wnioski? Uwielbiam po prostu słuchać Kobiet. Rozmawiać z nimi. Kiedyś baaaaardzo dużo rozmawiałem z Kobietami, na przeróżne tematy – warto mieć bliskie koleżanki, przyjaciółki i nie traktować każdej jako potencjalny obiekt seksualny (chociaż czasem to trudne). Trzeba po prostu słuchać i autentycznie interesować się tym co mówią. Większość mówi, że w kontaktach z kobietami trzeba być po prostu sobą, ale to jest istne pierdolenie. Nie możesz być sobą, jeżeli Twoja osobowość ma bardziej lub mniej wyraźną wewnętrzną pizdę. Powinieneś rozpocząć proces kształtowania swojego charakteru. Zrozumienie tego kim powinien być mężczyzna i co w głowach mają Kobiety na ten temat pomoże Ci kształtować Twoje przyszłe życie, związki, relacje z kobietami ale nie rozpoczynaj tego procesu z powodu Kobiety jednej czy całego ogółu. Powinieneś zacząć ten proces dla samego siebie, by być szczęśliwszy sam ze sobą. Tak po prostu.

Co jest „męskie” ?

a) Siła charakteru

 

To jest najważniejsza cecha jaką można w sobie wykształcić. Część facetów nabrała ją w procesie wychowania przez swojego ojca, część musi się jej dopiero nauczyć. Silny charakter to konsekwencja i nie zmienianie zdania jak chorągiewka na wietrze tylko trwanie przy swoim. Zdrowa upartość – w teorii uwodzenia nazywa się to „silną ramą”. Kobieta dostrzeże Twoją konsekwencje i spokój. Tak – spokój wewnętrzny to jedna z najbardziej pociągających Kobiety cech. Facet, który zachowuje spokój nawet w trudnej sytuacji i trzyma emocje na wodzy będzie zawsze pożądany przez Kobiety. To nie jest łatwa cecha i latami będziesz jej się uczył. Ja czasem osobiście mam z tym problem, ale grunt to znać swoje słabe strony i pracować nad nimi.

b) Siła fizyczna

 

Mężczyzna powinien być silny i koniec. Jeżeli nie chorujesz na jakieś przewlekłe choroby to powinieneś zadbać o to by być po prostu silny. Tego oczekują od Ciebie Kobiety, społeczeństwo. Ktoś może powiedzieć – pierdolić społeczeństwo, nie będę się dostosowywał. To jednak kolejna cecha, która po prostu uczyni Cię szczęśliwszym. Nie można być takim outsiderem, który wszystko neguje bo gdy zaczniesz wyrabiać w sobie tą siłę to nie będziesz musiał czekać długo na to jak zostanie doceniona, a Ty poczujesz po prostu spełnianie misji jaką oznacza bycie facetem. Nie chodzi tutaj nawet o Kobiety, ale innych facetów. Jeżeli nie trenujesz na siłowni lub nie uprawiasz jakiegoś sportu to po prostu zacznij. Mamy w naturalny sposób większe mięśnie od Kobiet, ale musimy je trenować. To wpłynie na Twoją pewność siebie, ponieważ nie będziesz bać się sytuacji, w których Twoja siła fizyczna będzie od Ciebie wymagana. Możesz się temu sprzeciwiać, możesz nie lubić siłowni lub uprawiania sportów, ale nie narzekaj wtedy że nie interesują się Tobą Kobiety, które dla Ciebie są atrakcyjne. Twoja wewnętrzna pizda będzie po prostu się powiększać z dnia na dzień, dlatego zacznij szukać po prostu sposobu na zwiększanie swojej siły fizycznej już teraz. Nie bez znaczenia jest fakt, że wpłynie to bardzo mocno na Twój wygląd – niski poziom tkanki tłuszczowej, rozbudowane mięśnie, sylwetka w kształcie V. Jeżeli lubisz fajne piersi i jędrne pośladki u Kobiet to wiedz, że Kobiety z najlepszym ciałem, które Cię tak podnieca ciężko na nie pracują i mają wobec facetów podobne oczekiwania. Kobiety mogą Ci mówić, że wygląd nie jest najważniejszy, ale… chciałbyś podniecać swoją Kobietę prawda? Tylko i wyłącznie możesz to osiągnąć poprzez zastosowanie kombosa – mózg+ ciało. Jeżeli nie będziesz miał odpowiednich warunków fizycznych to będziesz cały czas się zastanawiał czy jesteś dla swojej Kobiety pociągający i będziesz zazdrosny o lepiej wyglądających Panów od Ciebie. Po co Ci to? Po prostu schowaj wymówki do kieszeni i poczuj się lepiej.

c) Pewność siebie

 

To przez wszystkich powtarzany frazes, ale wiedz że to nie jest takie hop siup na pstryknięcie palcem. Pewność siebie powinieneś budować latami. Prawdopodobnie właśnie dlatego nie masz w tej chwili Kobiety swoich marzeń, ponieważ nie jesteś wystarczająco pewny siebie, ponieważ uważasz że na nią (wstaw tutaj dowolną, którą ostatnio widziałeś ale nie miałeś odwagi zagadąć) nie zasługujesz. Pewność siebie jest o tyle najtrudniejsza, ale i najbardziej pociągająca dla Kobiet. Pewny siebie mężczyzna przede wszystkim się nie waha, nie boi wziąć tego na co ma ochotę i często przegina. Jest tylko on i to jak się czuje w otaczającym go świecie. Na pewność siebie wpływa mnóstwo czynników np.:

 - praca i pozycja w niej
- zarobki
- szacunek otoczenia
- Twój wygląd
- doświadczenia życiowe (im więcej barier przełamiesz tym mniej rzeczy będziesz się w życiu obawiał)

Trenować to możesz wyłącznie poprzez codzienne wychodzenie ze strefy komfortu. Umówmy się – w dzisiejszych czasach możesz żyć bardzo komfortowo i nie podejmować ryzyka jakie kiedyś prehistoryczni musieli podejmować aby upolować jakąś zwierzynę. Kiedyś strach oznaczał bodziec do działania, a dzisiaj strach po prostu paraliżuje i to jest najkrótsza definicja wyrabiania pewności siebie. Właśnie dlatego sporty „kontaktowe” typu boks zwiększają Twoją pewność siebie bo inny, większy samiec przestaje być dla Ciebie zagrożeniem. Pewność siebie to także zrobienie pierwszego kroku i pocałowanie Kobiety, która Cię pociąga i widzisz również zainteresowanie z jej strony. Ile razy miałeś taką sytuację, że rozmawiałeś z Kobietą  która Ci się podoba np. w klubie czy na imprezie i widziałeś, że jest także zainteresowana ale zabrakło Ci jaj, aby wziąć ją za rękę, pocałować czy przytulić i pokazać wprost Twoje intencje tylko starałeś się być jebanym przyjacielem. Jeżeli Kobieta wyczuła w Tobie przyjaciela, to ciężko będzie Ci zmienić to. Po prostu pokazuj swoje intencje od początku gdy wyczujesz, że po drugiej stronie także jest zainteresowanie Twoją osobą. To jest niesamowicie pociągające. Kobiety lubią czuć się pożądane.
Wychodzenie ze strefy komfortu to robienie tego wszystkiego co przyprawia Cię o paraliż. Czy będzie to:

- zagadanie do seksownej Kobiety w klubie
- taniec breakdance na ulicy i zbieranie kasy do kapelusza
- rozmowa z obcymi ludźmi na tematy tabu
- skok ze spadochronu
- mówienie wprost tego co się myśli w sytuacji, gdzie każdy się boi odezwać

To zależy wyłącznie od Ciebie. Każdy ma swoje rzeczy, które go paraliżują. Za każdym razem musisz tylko sobie przekalkulować ryzyko, które będzie wiązało się ze złamaniem strefy komfortu – jeżeli jest to publiczne ośmieszenie się na wieki w Twoim środowisku lub poważne złamanie prawa – nie rób tego. Jeżeli jednak jest to zrobienie czegoś wśród ludzi, których nie znasz i nie grozi Ci za to żadna poważna kara prawna czy finansowa to … dlaczego nie spróbować? Im więcej takich sytuacji tym pewniej będziesz się czuł w błahych codziennych sprawach.

Nie będę się teraz rozwodził na temat pewności siebie, ale polecam Ci zgłębić temat pracy zwiększeniem pewności siebie. Google jest pełen informacji na ten temat, nie zamierzam go kopiować.

d) Szacunek dla Kobiet

 

Tak jak pisałem wyżej. Szacunek dla Kobiet to coś bardzo ważnego i potrzebujesz tysięcy godzin spędzonych na rozmowach z Kobietami, przeróżnymi aby je tak naprawdę poznać, zgłębić czego potrzebują. Gdy trafisz już na swoją wymarzoną będziesz wiedział o co pytać, co ją kręci, czego pragnie w życiu – po prostu ją spytasz. Szacunek dla Kobiety to nie jest tylko i wyłącznie odsuwanie krzesła w restauracji. To jest przede wszystkim nie ocenianie jej. Jest takim samym człowiekiem jak Ty i bardzo często ma podobne pragnienia, dlatego jeżeli na pierwszej randce idzie z Tobą do łóżka to nie znaczy, że jest łatwa – to znaczy, że bardzo ją pociągasz i ma takie same pragnienia jak Ty. Jeżeli się źle czuje, bo ma okres to możesz tylko i wyłącznie być dla niej w te dni wyrozumiały i naturalnie zawsze pamiętaj kiedy Twoja Kobieta ma okres – będziesz mógł łatwo przewidzieć jej nastroje i dostroić się do tego. Nie walcz z Kobiecymi emocjami – nie warto. Musisz zrozumieć i zaakceptować fakt, że Kobiety są istotami emocjonalnymi, dlatego gdy Ty myślisz logicznie, a Kobieta emocjami to nie denerwuj się tylko weź na to poprawkę. Ona prawdopodobnie dojdzie do takich samych wniosków co Ty, ale w zależności od fazy cyklu będzie potrzebować na to czasu. Zrozumienie emocjonalności Kobiet jest dla Ciebie chyba największym wyzwaniem, bo osobiście stwierdzam, że nic tak nie potrafi wkurwić faceta i wyprowadzić z równowagi jak Kobieta, której nie rozumie. Dlatego właśnie potrzebujesz nauczyć się kobiecej logiki i wyprzedzać w przewidywaniach jej zachowania. Nie jednej Kobiety, ale wszystkich Kobiet. Jedyne w jaki sposób możesz to osiągnąć to zacząć większość Kobiet traktować jak kumpli i bardzo szczerze z nimi rozmawiać. Nie bać się zadawać trudnych pytań, dzielić się swoimi przemyśleniami, obawami czy emocjami. Ktoś mógłby zapytać: „Na chuj mam się dostrajać do Kobiet?” Otóż po to drogi kolego, że wtedy życie będzie Ci dużo prostsze i milsze kiedy zaczniesz akceptować trudne chwile Kobiet i umieć sobie z nimi radzić. Ta wymarzona z pewnością Ci tego nie zapomni.

e) Bycie dobrym kochankiem

 

Temat tabu kurwa wśród mężczyzn. Nie rozumiem tego, ale tak jest. Być może nie wiesz, ale Kobiety rozmawiają między sobą o seksie w zupełnie inny sposób niż mężczyźni. Facet raczej zgrywa super chojraka, pewnego siebie cwaniaka natomiast Kobiety rozmawiają między sobą o tym czy facet spełnia ich potrzeby. To jest cholernie ważne, bo nikt z nas nie rodzi się dobrym kochankiem i nie nabywa tych umiejętności ot tak. Tutaj trzeba po prostu dużo czytać, rozmawiać z Kobietami na ten temat. Jest mnóstwo publikacji/książek na temat tego jak sprawić Kobiecie przyjemność w łóżku. Musisz poznać wszystkie zasady bo nie ma lepszej nagrody niż zadowolona i usatysfakcjonowana Kobieta w łóżku. Ona odwdzięczy Ci się tym samym. Pamiętaj jednak, że każda jest inna dlatego podstawowe pytanie jakie możesz zadać Kobiecie po pierwszych kilku stosunkach to:

Jakie są Twoje fantazje erotyczne?

Ty masz różne fantazje, Twoja przyszła Kobieta także ale nie spełnisz swoich jak nie zaczniesz spełniać jej fantazji. To najfajniejsza rzecz jaką można wspólnie robić w związku. Naturalnie musisz zbudować tak duży poziom zaufania u Tej kobiety, aby nie obawiała się podzielić z Tobą fantazjami erotycznymi. Tematem tabu wśród Kobiet jest jednak fakt, że prawie każda uwielbia ostry seks tylko wstydzi się do tego przyznać. Poczytaj sobie literaturę erotyczną dla Kobiet, różnego rodzaju artykuły – wszędzie tam są marzenia o silnym mężczyźnie, który bierze to na co ma ochotę. Nie pyta jej o zdanie tylko jest bardzo, ale to bardzo dominujący. Oczywiście bez popadania ze skrajności w skrajność bo Kobiety lubią także leniwie, powolnie, delikatnie – wszystko trzeba dostrajać do nastroju i stopnia podniecenia a przede wszystkim urozmaicać. Myślisz, że dlaczego książka 50 twarzy Greya jest światowym bestsellerem? Polecam Ci ją przeczytać aby nauczyć się kobiecej seksualności – przynajmniej pierwszą część. Większość Kobiet oczywiście powie, że nie kręci ich BDSM, ale nie to jest głównym motywem. Zarówno w książce oraz w filmie postać Christiana Greya (głównego bohatera) jest dla nich niesamowicie podniecająca ponieważ jest on bardzo pewny siebie, nie tolerujący sprzeciwu i pokazujący swoją władzę i dominację na każdym kroku. Jest to postać jednak bardzo mocno przerysowana, ponieważ w prawdziwym życiu nikt nie znosi wiecznej dominacji. Zawsze musisz kalibrować i dostosowywać się do preferencji partnerki.  Im więcej będziesz miał otwartych przyjaciółek, które będą z Tobą o wszystkim rozmawiać tym bardziej zrozumiesz kobiecą seksualność. W większości przypadków jest ona ukryta i nie zdajesz sobie sprawy co w sobie kryje. Czasami zbudowanie takiego poziomu zaufania aby Kobieta się w pełni na Ciebie otworzyła i zaczęła o tym rozmawiać zajmie Ci sporo czasu, dlatego musisz ją przewidywać, testować, eksperymentować – bez rozmów to się nie odbędzie. To temat, który tak naprawdę powinieneś zgłębiać przez cały czas, ponieważ jest bardzo złożony. Niestety w Polsce to temat tabu, ponieważ jesteśmy raczej zamkniętym społeczeństwem w stosunku np. do Skandynawów. Dlatego właśnie panuje przekonanie, że o wielu sprawach nie wypada mówić albo ujawniać ich, ponieważ można być źle odebranym czy ocenionym. Właśnie z tego powodu jeżeli chcesz aby Kobieta czuła się przy Tobie otwarta i zaufała Ci to nie oceniaj ani jej ani innych w jej obecności. Jeżeli wyczuje w Tobie, że nie jesteś typem, który wydaje osądy do innych Kobiet typu: cnotka, puszczalska, łatwa, grzesznica, pusta etc to nie będzie obawiała się otworzyć przed Tobą.

f) Twoja zdolność radzenia sobie w życiu

 

Niestety znów podejmę ten temat, ale Twoja praca i Twoje zarobki są bardzo ważne. Nie dla Kobiet, ale dla Ciebie samego. Jak zamierzasz być pewnym siebie facetem i czuć się szczęśliwy sam ze sobą gdy klepiesz biedę? Jeżeli będziesz mógł sobie pozwolić na więcej, realizację marzeń które można kupić za pieniądze to będziesz po prostu szczęśliwszy. Nie słuchaj ludzi, którzy mówią że pieniądze szczęścia nie dają – to są osoby, które ich nie mają. Tak naprawdę to właśnie zdolność przyciągania kasy powinna być dla Ciebie na początkowym etapie życia najważniejszą sprawą. Rozwijanie siebie, swoich umiejętności, nabywanie kariery zawodowej to najlepsze co możesz zrobić dla siebie samego, swojej przyszłej Kobiety i przyszłych dzieci. Kiedyś przyjdzie czas gdy przestanie to być dla Ciebie najważniejszy cel w życiu, ale jeżeli skończyłeś właśnie 20 kilka lat i nie czujesz się spełniony w tej kwestii to pracuj nad tym usilnie. Rozwijaj się, bądź ambitny – właśnie po to aby w wieku 30+ lat powiedzieć sobie: Tak osiągnąłem poziom, który mnie satysfakcjonuje. Teraz mogę całą swoją energię skupić na czymś innym. Żeby była jasność nie namawiam tutaj do łożenia na Kobiety czy zatracania się tylko w zarabianie pieniędzy. Chodzi mi o to, abyś był ambitny i wiedział, że Twoje dzisiejsze wybory będą miały wpływ na Twoje przyszłe zarobki. Jeżeli gdzieś pracujesz i zarabiasz marnie, ale nie robisz nic aby to zmienić, nie wykazujesz inicjatywy, jesteś biernym aby się tylko prześlizgnąć przez 8h dziennie to nie licz na szersze perspektywy, docenienie w pracy, podwyżkę czy cokolwiek innego. Mówię to z pozycji osoby, która przeszła tę drogę i od wielu lat zarządza ludźmi. W tej chwili mamy trend „work-life balance”. Młodzi ludzie nie chcą się poświęcać pracy i spędzać całego czasu w niej. Zajebiście!!! To dla Ciebie mega szansa, ponieważ dużo łatwiej się wybijesz jeżeli tylko będziesz bardziej ambitny niż 95% Twoich rówieśników. Uważam, że worklife balance można osiągnąć dopiero kiedy za młodu udowodniło się swoją wartość i pokazało, że jest się kimś zajebistym. Wtedy przychodzi inny czas, zupełnie inna perspektywa.
Oczywiście możesz także założyć własny biznes – jakiś start up czy coś. Naturalnie gorąco do tego zachęcam i namawiam byś właśnie o tym myślał, ale… nie mam złudzeń, że jednak większość osób się tego po prostu boi lub nie jest na tyle kreatywna/innowacyjna, aby porwać się z motyką na słońce.

Drogi Mężczyzno! Jak widzisz…to tylko skrótowa pigułka do tego abyś właśnie był Mężczyzną przez duże M. Być może część wiedziałeś, być może niewiele Ci do tego brakuje, być może…przestaniesz się oszukiwać i zaczniesz przechodzić wewnętrzną przemianę dla siebie samego. Po to by w 1 kolejności być szczęśliwy sam ze sobą, a po 2 by być atrakcyjną osobowością przyciągające Kobiety Twoich marzeń. Jednak bardzo ważna uwaga – im bardziej zaczniesz to robić, rozumieć Kobiety, być pewniejszy siebie, lepiej wyglądający fizycznie to Twoje wymagania zaczną rosnąć. Zaczniesz dostrzegać, że chcesz zupełnie innych Kobiet niż wcześniej. Nie bój się także mówić im o swoich oczekiwaniach i stawiaj pewne wymagania. Nie bierz wszystkiego jak leci – szanuj się. Pewnie będziesz miał mnóstwo różnych relacji aż dojdziesz do tego jakiej Kobiety pragniesz i jaka osobowość jest dla Ciebie najbardziej pociągająca. Wtedy jeszcze bardziej będziesz chciał nad sobą pracować kiedy już taką poznasz. Fantastyczna i wymarzona Kobieta to nie piękna buzia, piersi, tyłek ale przede wszystkim inspirująca osobowość, obok której będziesz chciał się budzić każdego dnia i całować na przywitanie lub pożegnanie. To ktoś z kim będziesz się czuł swobodnie jak z najlepszym przyjacielem – to Kobieta, która będzie Twoją najlepszą przyjaciółką i kochanką w jednym i v-ce versa. Życzę Ci byś doznał tego mistycznego przeżycia… bo warto! ;) tylko nie ścipiej wtedy i pamiętaj co ją przyciągnęło. Zostań zawsze mężczyzną.

Powodzenia!

mezczyznazwyobraznia@gazeta.pl

20:03, mezczyznazwyobraznia
Link Komentarze (8) »
wtorek, 22 września 2015

Elo ;)

Dzisiejszy wpis inspirowany jest tymi dziesiątkami maili / wiadomości na facebooku, którymi mnie zalewacie. Większości odpowiadam standardową formułkę, że facet musi zarabiać a to tylko hobby a nie moje źródło utrzymania i nie mogę poświęcać 20-30 minut na przeczytanie & odpisanie na każdą wiadomość, a często są taaaak długie że tyle trzeba by poświęcić. Na niektóre odpisuje, niektóre czytam, niektóre skanuje tylko. Jest jednak jedna dla każdej charakterystyczna rzecz. Na cholerę Wy nas tak bardzo rozkminiacie? Kiedyś to mnie bawiło, ale jak teraz pomyślę jak drobne i proste zachowania są analizowane to mnie krew jasna zalewa i myślę sobie: „Dobrze, że to nie ja jestem na miejscu opisywanego faceta”. Podstawowa sprawa:

 

a)      Przestań rozkminiać o co mu chodzi, czy on Cię kocha czy jemu na Tobie zależy bo to Cię do niczego nie doprowadzi

b)      Przestań analizować każde zachowanie swojego wybranka w Twoim kierunku jeżeli tylko widzisz jakąś zmianę. Jeżeli jest to długa zmiana i trwały trend to najzwyczajniej zacznij z nim rozmowę pytając czy coś się zmieniło.

c)      Znajdź sobie kurwa hobby to nie będziesz tyle rozmyślać czy on Cię kocha czy na Ciebie leci i dalej chce utrzymywać znajomość. Jeżeli będzie chciał to z pewnością Cię o tym poinformuje, a Ty będąc zajęta nie będziesz mu dupy zawracać i nie zrobisz jakiegoś głupiego ruchu.

CIERPLIWOŚĆ JEST CNOTĄ ß zapamiętaj sobie. Jeżeli Twój wybranek, partner, mąż czy kochanek wie że Ci na nim zależy to nie musisz tego jeszcze mocniej pokazywać jeżeli on jest zimny, obojętny to jedyne co możesz zrobić to:

a)      Przeczekać bo miał zły dzień, problemy w pracy, rodzinne, jesienną chandrę itp.

b)      Zapytać czy coś się zmieniło, bo od dłuższego czasu obserwujesz jakąś zmianę

 

Nie pisz do obcego faceta z internetów całej litanii odnośnie interpretacji zachowania „pewnej sytuacji”. Przestań obwiniać swojego kochaneczka i robić mu jakiekolwiek wyrzuty. Jeżeli nie ma ochoty się z Tobą spotkać i coś go trapi lub cały dzień się nie odzywa to wiedz, że tak jesteśmy stworzeni i czasem po prostu nie mamy potrzeby wiecznej komunikacji.

Najgorsza rzecz jaką możesz zrobić to obwiniać faceta, że nie ma ochoty się z Tobą spotkać albo męża, że nie rozmawia z Tobą 2-3 dni….bo Ty nie… nie masz kurwa złych dni! Też miewasz różne fazy cyklu i różne zachowania, hormony buzują. Inteligentny facet doskonale wie, że jeżeli robisz coś nienormalnego dla siebie to zastanawia się w której fazie cyklu jesteś i tłumaczy to sobie hormonami. Jeżeli sytuacja powtarza się bez względu na fazę cyklu to po prostu rozpoczyna o tym rozmowę. TAK! Normalny facet aby dbać o Waszą relację po prostu uwzględnia w Waszej interakcji, Twoim zachowaniu hormony i powinien doskonale pamiętać kiedy miałaś ostatni raz okres. Przecież Wy działacie nielogicznie często pod wpływem hormonów i nikt nie oczekuje wtedy, że zrozumiecie nawet same siebie. Po cholerę oczekiwać tego samego od mężczyzn?

Dzisiaj dostałem maila od Kobiety, której facet bardzo długo pracuje nawet po 12h dziennie i czasem nie ma ochoty/siły się z nią spotkać, a ta mu zrobiła z tego powodu aferę. Sytuacja powtórzyła się kilka razy, ona coraz bardziej szantażowała więc ten poczuł zagrożenie i zaczął być potulny jak baranek pod wpływem „groźby”. No kurwa mać! Tylko spokój może Was uratować.

Nie chce się spotkać, odwołuje spotkanie – OK! Nie naciskaj. Nie ma ochoty to nie, przyjdzie ochota to sam zadzwoni/napisze. Zajmij się wtedy sobą i swoim rozwojem, abyś miała z nim w ogóle o czym rozmawiać. On nie chce się dalej spotkać? Jego strata!


Częsty problem jaki jednak się powtarza to nadinterpretacja najdrobniejszych gestów i zauważanie zmiany – „bo on był zawsze taki czuły, a teraz jest bardziej oschły. Nie rozumiem tego”. Czyli co? Mamy być zawsze zimni i oschli…bo jak będziemy czuli to będziecie wniebowzięci? Życie to jebana sinusoida – wszystkiego. Przede wszystkim uczuć, emocji, pragnień, trosk. Raz jest bardzo wysoko, raz jest nisko, raz jest chujowo ale stabilnie. Nie może być wszystko zawsze tak samo, bo byłoby zbyt nudno.

Zdaje sobie sprawę jakie to ciężkie jest, bo facetom też się to czasem zdarza aby pewne zachowania interpetować i zastanawiać się, ale większość wtedy jest po prostu spokojna i decyduje się przeczekać ten okres. Pamiętajcie jedną ważną rzecz:

TYLKO SPOKÓJ MOŻE NAS URATOWAĆ

Myślę, że to jest właśnie po części kwestia dojrzałości i doświadczenia aby zrozumieć, że bardzo dużo zachowań w relacji dwojga osób jest po prostu normalne i nie są żadnym niepokojącym sygnałem. Co ja mówię – po co w ogóle rozkminiać i doszukiwać się niepokojących sygnałów?

Jedyne czego możesz zacząć się doszukiwać, że facet ma Cię w dupie i należy go zostawić czyli jeżeli dałaś mu wystarczająco sygnałów, że jest fajny, masz ochotę się z nim spotykać etc. a on dalej nic nie robi, albo traktuje Cię jak koleżankę to zacznij go traktować tak samo i olej go. Jeżeli coś mu się zmieni to na pewno raczy Cię o tym poinformować.

Mężczyźni są często kalekami w relacjach interpersonalnych i nie mają takiego doświadczenia jak nawet przeciętna 20 letnia kobieta, nie rozkminiają tyle więc uwierz – dużo lepiej powinnaś umieć odczytywać jego zachowania kiedy on Cię CHCE, a kiedy jego chcenie nie jest na zbyt wysokim poziomie.

Maile, które najbardziej „lubię” są z cyklu:

On nie chce się angażować, nie chce związku. Do tej pory spotykaliśmy się bez zobowiązań, nawet doszło raz czy dwa do seksu, ale ja chcę coś więcej. On jednak zrobił taką niesamowitą rzecz (opis tej rzeczy) czyli jednak mu na mnie zależy. Jak myślisz? Co chciał przez to powiedzieć, o co mu chodzi?

Odpiszę wszystkim kobietom: Zajmij się kurwa sobą i swoim jestestwem, a nie rozkminianiem o co mu chodzi. Może jesteś zbyt mało atrakcyjną osobowością dla niego albo pokazujesz, że zależy Ci 100x bardziej niż jemu i dziwisz się, że go to odstrasza i nie chce zobowiązań. Owszem, nie tylko kobiety tak mają, bo faceci również. Ja nie jestem idealny bo jeżeli mi również zależy to czasem króliczka można zagłaskać, ale najważniejsze to pamiętać o tym i mieć to z tyłu głowy, aby po prostu się pilnować. Tak działa ludzki organizm i nie dyskutuj z nim. Żaden normalny, myślący facet nie chce mieć w partnerce drugiej matki. Opiekuńczość jest zajebista, ale tylko jeżeli działa w obie strony.

Dzisiaj będzie dużo kurw w notce, ale to jest tak palący problem ludzkość, że muszę to dobitnie napisać bo inaczej Wam nie wejdzie do głów ;-) Powtórzę się: relacja dwojga ludzi moim zdaniem to jest sinusoida. Pieprzona sinusoida i jeżeli ktoś jest na szczycie zbyt długo to druga osoba schodzi na dół, dlatego trzeba się zmieniać, aby wyprzedzić drugą osobę. Kumacie?

Jesteś zajebiście mega czuła, opiekuńcza, oddana, radosna i to się nie zmienia to jego sinusoida zaczyna schodzić w dół…a Ty dalej jesteś jaka byłaś. Jego podejście zaczyna być coraz bardziej oddalające się i sinusoida wykrzywia się w dół.

Jeżeli jesteś zimną suką i cały czas na dole, a on na górze…to w pewnym momencie facetowi puszczają nerwy i zaczyna schodzić na dół, a Ty wtedy zaczynasz wchodzić do góry.

PO CO TAK?

Jeżeli nie będziesz ciągle mu w dupę wchodzić, czasem okażesz się zimną suką jak Diabolina grana przez Angelinę Jolie a czasem gorąca jak Salma Hayek u boku Bandersa w Desperado, bo mężczyźni pragną i kochają czułe Kobiety, ale jeżeli przeginają to zbyt kojarzą im się z matką, a który mężczyzna chciałby bzykać kobietę przypominającą mu matkę? Żaden i pieprzyć to co mówi psychologia: „faceci wybierają kobiety podobne do matek, a kobiety do ojców”. Nie zmęczysz wtedy materiału i nie będziesz się musiała się zastanawiać nad każdym zachowaniem.

Dlatego pamiętaj! Kiedy następnym razem pomyślisz sobie: „O co mu chodzi” to spytaj samą siebie: „Czy ja kurwa byłam wystarczająco zmienna, czy zagłaskałam króliczka” albo: „Czy ja byłam suką i go zniechęciłam…?”. Jeżeli ostro zjebałaś to masz nauczkę przynajmniej na przyszłość i następną relację.

Na koniec to co lubię najbardziej czyli apel:

Przestań kurwa tyle rozkminiać! Zajmij się sobą. Jeżeli będzie Cię chciał to będziesz o tym doskonale wiedziała! Jeżeli nie – to NEXT!

Pozdrawiam serdecznie, 

...i duużo czułości i namiętności w życiu życzę ;)
mezczyznazwyobraznia@gazeta.pl

22:15, mezczyznazwyobraznia , Uwodzenie dla kobiet
Link Komentarze (15) »
piątek, 18 września 2015

 

Nie uwierzycie, ale strasznie wkurwia mnie określenie „łatwa Kobieta”. To coś, co zostało Wam zapoczątkowane w głowach przez media, system, społeczeństwo, babki i prababki ale nie bójcie się nie tylko Wam, ale także facetom mieszkającym w ciemno grodzie. Irytuje mnie fakt, że seksualność i otwartość na drugiej człowieka jest uznawana za bycie „łatwą” lub „trudną” tak jak przejście kolejnego poziomu w Candy Crasha. Do jasnej cholery – to jest życie, a nie kolejna gra na smartfony. Nie możesz Kobieto postrzegać swojej przyszłej relacji przez pryzmat tego czy potencjalny absztyfikant odbierze Cię jako łatwą lub nie. Nie znoszę określeń typu:

 

„Mężczyźni nie szanują łatwych Kobiet”
„Nie okażę mu swoich żądz / pragnień, bo wyjdę na łatwą”
„Ubiorę się skromnie na spotkanie z nim, bo inaczej pomyśli że jestem łatwa”

To jest stare, pojebane średniowieczne myślenie. Zależy Ci na bardzo fajnej relacji z mężczyzną opartej o zaufanie, zrozumienie, radość, humor, czułość, seksualność czy na graniu z kolejnym facetem w kotka i myszkę. Najgorsze jest to, że większość kobiet odczuwa poczucie winy z powodu swoich żądz i tego, że mają ochotę na to samo co mężczyzna w danym czasie. Uważają, że owy osobnik przestanie je szanować, ponieważ MIAŁY OCHOTĘ na bliskość fizyczną (czy to będzie pocałunek, dotyk, seks czy cokolwiek innego). Do chuja Wacława ;) (szacun dla wszystkich Wacławów) czy to nie jest paranoja? Wiem, że panuje także przeświadczenie:

„Facet to się stara dopóki nie zostanie zaspokojony i kobieta mu nie da”

^ Serio? Traktujecie nas jak takie króliczki-bzykacze wyłącznie, które nie mają innych potrzeb w życiu poza cielesnymi? Nie szukają Kobiety, która stanie się dla nich przyjaciółką, kumpelą, kochanką? Na chuj w takim razie w ogóle się spotykać z takim facetem, jeżeli gdy ujawnicie swoje potrzeby to przestanie mu zależeć? Może lepiej od razu to przetestować? Jeżeli masz takie myślenie o tym facecie to od razu zmień swój obiekt zainteresowania. Ja uwielbiam przebywać ze swoją ukochaną i czerpię ogromną przyjemność z samego przebywania razem i wspólnych radości. To jest dla mnie najważniejsze i wiele innych rzeczy. Zapewniam Cię, że dla wielu mężczyzn też. Jednak bardzo nie lubimy kiedy bliskość, czułość, dotyk, seksualność są elementem jakiejś rozgrywki. Lubimy po prostu zdrowe podejście do siebie i swoich potrzeb. Zdrowe oznacza = robię to na co JA mam ochotę, nie ON. Nie myślę sobie co ON pomyśli o MNIE bo trzeba być trochę egoistką podczas projektowania wspólnej relacji. Jeżeli on pomyśli coś innego niż byś chciała to pierdol tą relacje. Nie jest dla Ciebie. Jeżeli od początku już jest jakaś krzywa akcja. Serio – nie wchodź do tej rzeki.

Dlaczego faceci mają skrywać swoje potrzeby, że mają na Was ochotę, podniecacie ich – to bardzo silny instynkt. To od Was zależy jak ta relacja dalej się potoczy a nie od tego czy będziesz „trudna” czy „łatwa”. Chcesz się spotykać z logicznie myślącym facetem czy takim, który nie traktuje bliskości jako wyznacznik tego kim jest owa Kobieta i nie określa na tej podstawie swojego szacunku.

Zrozumcie, że bliskość jest zarówno dla Kobiety jak i dla faceta czymś NORMALNYM. Seksualność jest również normalna dla obu płci. Tak jak i zwierzęta tak i faceci „pindrzą” się w celu złowienia drugiego osobnika.

Po co mężczyzna ma Wam ściemniać, że chce Was dobrze poznać, nie chce od Was bliskości fizycznej i rozmawiać godzinami…po to aby się zaangażować emocjonalnie, Was zaangażować….a gdy dojdzie co do czego, ale owa „bliskość” nie zagra mu to co? Będzie miał ogromny problem, Wy będziecie mieć problem. Chcecie usłyszeć naprawdę:

- Wiesz co… Fajna jesteś, zajebiście się z Tobą rozmawia, naprawdę się zaangażowałem…ale nie czuje czegoś. Zostańmy przyjaciółmi.

               Naturalnie – nie mówię, że seks jest podstawowym określeniem czy Kobieta/Mężczyzna nadaje się do dłuższej relacji ale jest jednym z kluczowych czynników. Dlaczego Kobiety, które uznaja kult „łatwej” chcą się spotykać z facetami, którzy nie szanują Waszych potrzeb i Waszej seksualności? Jeżeli facet nie szanuje tego i przestanie mu zależeć to trudno, nie trafiłyście dobrze. Ktoś powie…

„No taaak…Kobieta to ma być rozwiązła a ciąża/choroby to pies…? Czy może kot? ;> ”

Spoko. Ryzyko wpadki zawsze występuje tak samo jak choroby. Tak samo na 1 spotkaniu tak samo po 2 miesiącach ten facet może Was zostawić jeżeli jest nieodpowiedzialny. Kwestia zabezpieczania się dotyczy obydwu płci – nie tylko faceta. Zawsze trzeba mieć z tyłu głowy, że „COŚ się może wydarzyć”.

Żebyście tylko źle nie zrozumiały – nie chodzi mi o to, że Kobieta ma iść do łóżka z każdym napotkanym facetem, ale o zmiażdżenie określenia: „łatwa Kobieta”. Przestańcie oceniać innych, a przede wszystkim same siebie. Żaden normalny facet nie będzie Was postrzegał jako „łatwe” jeżeli Wy nie będziecie tak postrzegać same siebie.

Nie ma definicji Kobiety „łatwej”. Czy to Kobieta, która po prostu jest otwarta na bliskość mężczyzn?
Czy to Kobieta, która według różnych definicji „każdemu daje” ? Co to znaczy każdemu daje?

Zapomnijcie raz na zawsze – NIE ISTNIEJE COŚ TAKIEGO JAK KOBIETA ŁATWA.
Przestańcie wierzyć w to, że Kobieta może być łatwa a facet nie. Przecież każdy facet jest łatwy. Wyobrażacie sobie faceta, który myśli:

„Nie ubiorę się dzisiaj dla niej za ładnie, bo ona jeszcze pomyśli że jestem zbyt łatwy”

Albo:

„Ależ ona jest seksowna…i pewnie ma na mnie ochotę...ale nie wykonam pierwszego kroku bo ona pomyśli, że jestem łatwy i tak szybko lecę na jej wdzięki. Potrzymam ją jeszcze”

Chciałybyście mieć z takim do czynienia czy raczej normalnym zdrowym i zdecydowanym facetem, który wie czego chce od życia i w jasny sposób komunikuje swoje pragnienia względem Was?

Kolejna sprawa, o której musicie pamiętać. Jeżeli nawet bardzo wcześnie poszłyście z facetem do łóżka w Waszym mniemaniu (dla niektórych nawet 6 randka będzie za wcześnie) to wiedzcie jedno: to go albo zatrzyma albo spławi. No kurwa to proste jak dwa razy dwa ;) Tylko, że NIE KALENDARZ będzie miał na to wpływ, a Wasze dopasowanie i podejście do tematu, zgranie, feromony etc. Jeżeli na tym polu ma być rozczarowanie to uwierzcie- lepiej go uniknąć od początku.

Żyjemy w czasach nowoczesnych, rewolucję seksualną i ciemnogród średniowieczny mamy za sobą. W tej chwili bliskość między ludźmi przestała być jakimś tematem do gry. Jest normalnym elementem relacji międzyludzkiej ale nie najważniejszym.

Najważniejszy jest wspólny szacunek, radość i śmiech. Bez tych elementów bliskość nie ma sensu bo jest pusta i pozbawiona jakichkolwiek emocji, ale czy którakolwiek Kobieta lub męski osobnik pragnie bliskości pozbawionej emocji? Uwierzcie mi – NIE! Przestańcie siebie traktować jako łatwe, a jako świadome siebie i swoich potrzeb, a druga strna to zauważy. Wyrzućcie te kompleksy do śmieci powiadam Wam!

Wasza seksualność, bliskość, ciepło, zrozumienie jest czymś pięknym co możecie dać mężczyźnie czeg on nie otrzyma z nikąd innąd, dlatego jeżeli on tego nie docenia i nie szanuje, że jesteś taka i dajesz mu coś pięknego to MÓWISZ NEXT.

Zauważyłem jedną taką prawidłowość – Kobiety o wysokiej pewności siebie nigdy nie postrzegają siebie jako „łatwe” lub nie boją się takiego oceniania. Może więc czas zacząć od tego by zmieniać się na innych polach ?

Dużo szczęścia życzę :)

mezczyznazwyobraznia@gazeta.pl 

PS. Udostępnij to na swojej tablicy na fejsie jeżeli się z tym zgadzasz! Niech inne Kobiety / Mężczyźni poznają normalny punkt widzenia.

00:54, mezczyznazwyobraznia
Link Komentarze (19) »
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 16


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger... Kody Rabatowe